AK PARTİ İÇİNDEKİ AKP’LİLERİN TURUVA ATI

 Aslında iki konu hakkında görüş belirtmek istiyorum. İlki referandum sürecinde Gazetecilerin işlerini kolaylaştırmak için oldukça başarılı bir çalışma yapan Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünün (BYEGM) takdire şayan çalışmaları, ikincisi ise referandum süreci sonrası gelişmeler ve tehlikeler.

 

BYEGM’YE 10 ÜZERİNDEN 100 PUAN

Önceki gün bilindiği üzere ülkenin kaderini, yeni ufuklarını ve ideallerini gerçekleştirmek için sandık başına giden seçmenlerin oylarının sayımının tüm Dünyaya hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaştırılması isin BYEGM tarafından müthiş bir merkez Diyarbakır’da kuruldu. Gazetecilerin her türlü ihtiyacının giderilmesi için yapılan merkezde yok yoktu. Yani, hizmette ve ilgide kusur yok, fazlalık vardı. Başta BYEGM Diyarbakır İL Müdürü Melik Akaslan koordinatörlüğünde kurulan merkezde sine vizyondan, anlık gelişmelere, her türlü imkândan Wİ Fi bağlantısına kadar tüm detaylar düşünülmüştü. Seçmenlerin oylarının sayıldığı adliye binasına yakın kurulan merkez, beklentilerimin çok, çok üstünde bir performans sergilerken Basın merkezi başta ben olmak üzere tüm meslektaşlarımın takdirini kazandı. Hizmetin sınırının olmadığı bu çalışmaya katılan birde görevli arkadaşların işlerini oldukça profesyonel bir yaklaşım ile eksiksiz yerine getirmesi ise apayrı bir güzellik kattı aktiviteye. Bu noktada kendilerine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten de takdire şayan bir çalışmaydı. Yani bu güzel çalışmayı onurlandırmak ise yine genel müdürlüğe düşüyor kanımca, buradan bu memnuniyetimizi belirtmek isterim.

 

AK PARTİ İÇİNDEKİ AKP’LİLERİN TURUVA ATI

Çok uzun bir süreden beridir Ak Parti içindeki AKP’lilerin tuzaklarına, kumpaslarına hep dikkat çektim ki bunu tekrar açarak irdelemek istemiyorum fakat çok fazla önemli ve hayati değere sahip yeni bir dönemece girdi Türkiye.

Dün sabah meşhur kırmızı motorumu almaya giderken daha önce Ak Partiden aday adayı ve gerçek bir gönüldaş olan kıymetli bir şahsiyet ile karşılaştım.

Bana söylediklerini aynen, kelimesi, kelimesine naklediyorum: “Ahmet abi, bugün beni biri aradı, daha önce Ergani ilçesinde iki defa aday adayı olmuş bir şahıs. Abdullah Gül önderliğinde yeni bir oluşum kurmuşlar, Ak Parti içindeki kırgınları ve kızgınları da arayarak birlikte çalışmak için teklifte bulunuyorlar, bana da teklif ettiler, bizimle beraber ol diye. Biliyorum ki bu insanlar Ak Parti içindeki AKP’liler ve partiyi içten bölüp yok edecekler. Doğal sonuç olarak ta başkanlığı başkasına peşkeş çekecekler. Bu hainler ise AK Parti üzerinden nemalanan kimlikler, hem partinin adını kullanarak nemalanıyorlar, hem de ihanet için gereken bütçeyi bu şekilde toparlıyorlar. Tedirginim, gerçekler bilinmeli” dedi.

 

Bu işin kısadan anlatımı şu: Sayın Erdoğan’ın başkan ihtimali olmasının önünü kesmek için sistemin avantajlarını kendi lehlerine kullanacaklar, bir diğer deyiş ise Ak Parti içindeki gaflet ve delalet içinde olan kesimlerin cerrahi bir müdahale ile irinli, kanlı bölgesinin kesilip atılması gerekiyor.

 

Daha önce çok uyardık ama sesimiz ulaştı mı, ulaşmadı mı bilmiyorum ama bir kez daha uyarmakta yarar var: “AK PARTİ İÇİNDEKİ AKP’LİLERİN TURUVA ATLARININ YAKILMASI LAZIM”. Nokta, bu kadar basit ve bariz.

 

YORUM EKLE