YAZAR FESİH TAŞLI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Fransa’da yaşayan Diyarbakırlı ünlü yazar Fesih Taşlı,son kitabının tanıtımı ve imza günü için geldiği memleketinde İngiliz Kültür Okulları öğrencileriyle bir araya geldi. Yazar Taşlı,sıcak bir ortamda geçen etkinlikte öğrencilere hem Türkçe hem İngilizce sunum yaptı.

YAZAR FESİH TAŞLI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Öğrencilerle Anlamlı Buluşma

Diyarbakır’ın yetiştirdiği yazar, öğretmen ve çevirmen Fesih Taşlı,son kitabının tanıtımı ve imza günü için geldiği memleketinde İngiliz Kültür Okulları öğrencileriyle bir araya geldi. Yazar Taşlı,sıcak bir ortamda geçen etkinlikte öğrencilere hem Türkçe hem İngilizce sunum yaptı. Etkinlikte deneyimlerini aktaran Taşlı,öğrencilerle konuşmasında  çok dilliliğin önemini vurguladı. Etkinlikte öğrenciler ve yazar Fesih Taşlı arasında sıcak diyaloğlar yaşandı.

 

“Sosyal Ve Kültürel Faaliyetlere Önem Veriyoruz”

Son kitabı olan “Testere Ağzında Dans” isimli kitabının tanıtımı için Diyarbakır’a gelen yazar Fesih Taşlı, öğrencilerle buluşmasında imzaladığı kitaplarını da hediye etti.

Diyarbakır İngiliz Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Dengiz, okul olarak eğitimin yanı sıra kültürel ve sosyal faaliyetlere de önem verdiklerini dile getirerek önemli fikir adamlarını ağırlamaktan memnun olduklarını kaydetti.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1