SAKARYASPOR’DAN ÇAMUR AT İZİ KALSIN

Amedspor maçında mutlaka önceki maçtan yapılan çirkin saldırılar yüzünden burada da saha içinde maçtan önce sonra iki takım oyuncuları arasında mutlaka gergin anlar olmuştur.

Bu Türkiye liglerinde olan diğer şehirlerin maçlarından farkı yoktur. Rakip Sakaryaspor sahada kaybettiği puanı masada kazanmanın hesaplarını yapıp Sakarya halkının dikkatini başka yöne çekme peşindedir.

Aldığı kötü sonuçlarla lig hedefinden uzaklaşan taraftarlarının tepkisini azaltmak için bu yolla baş vurmuştur. Saha içi saha dışında emniyet güçlerimiz görevlerini en iyi şekilde yapmıştır.

Sakaryaspor futbolcularına yapılmış bir saldırı yoktur. Saha içinde Amedspor futbolcularını tahrik eden taraf ise Sakarya spor futbolcularıdır geçmiş yıllarda Bursaspor’un taktiğini yapıp futbolcu ve taraftarları tahrik edip olayların çıkmasını sağlayarak masadan üç puanın hesaplarını yapmıştır.

Yaptıkları bu taktik taraftarların sağ duyusu ile bertaraf edilmiştir. Mansur çalara atılan iftira çok ağırdır, biz Mansur un elinde öyle kesici alet görmedik. Bu bir filmdir, bu bir komplodur. ülkede spor sahalarında bu kadar vahim olaylar olurken sizler ise tırnak çizikleri ile neredeyse yargısız infaz yapıyorsunuz Mansur çalar’ı yem yapıp deplasman maçlarında taraftarların önününe atıyorsunuz.

Bu Mansur çalar’a atılan iftira ağır bir ithamdır. Uzun yıllardır Amedspor’da futbol oynayan bu kardeşimizi tanırım, efendi dürüst kişiliği ile herkese örnek olmuştur. Sahada iki takım arasında olan gerginlik, sözlü tartışma Türkiye nin her yerinde olmaktadır.

Sakaryaspor’un amacı bu kadar ucuz bahanelere sığınıp Amedspor camiasını zan altında bırakmaktır.Bu da spor ahlakına yakışmamaktadır.

Sakaryaspor camiasına hiç yakışmadı . Maça gelen sağduyu ile hareket eden ve olay çıkmamasını sağlayan bütün taraftarlara kent adına teşekkür ediyoruz.

YORUM EKLE
1