2.LİG VE 3.LİG'DEKİ TAKIMLARIMIZIN SON PUAN DURUMU

2.lig ve 3.li temsilcilerimiz Amedspor ve Diyarbekirspor'un gruplarında son durum

2.LİG VE 3.LİG'DEKİ TAKIMLARIMIZIN SON PUAN DURUMU
 2.lig ve 3.li temsilcilerimiz Amedspor ve Diyarbekirspor'un gruplarında son durum


10 Eylül 2016 15:30 OFSPOR A.Ş. 2-2 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 15:30 SİVAS BELEDİYE SPOR 1-1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 15:30 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1-1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:00 HACETTEPE SPOR 0-0 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:30 PENDİKSPOR 0-0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:30 KOCAELİ BİRLİK SPOR 2-0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:30 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0-0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 19:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0-1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 20:00 BUCASPOR 1-2 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.FETHİYESPOR 2 2 0 0 4 2 2 6
2.KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 1 1 0 5 1 4 4
3.AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 1 1 0 3 2 1 4
4.KEÇİÖRENGÜCÜ 2 1 1 0 3 2 1 4
5.SİVAS BELEDİYE SPOR 2 1 1 0 2 1 1 4
6.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 1 1 0 2 1 1 4
7.İSTANBULSPOR A.Ş. 2 1 1 0 1 0 1 4
8.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 1 1 0 1 0 1 4
9.KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 1 0 1 2 1 1 3
10.OFSPOR A.Ş. 2 0 2 0 2 2 0 2
11.HACETTEPE SPOR 2 0 2 0 0 0 0 2
12.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 0 1 1 1 2 -1 1
13.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 0 1 1 1 2 -1 1
14.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 0 1 1 0 1 -1 1
15.PENDİKSPOR 2 0 1 1 0 1 -1 1
16.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 0 1 1 0 2 -2 1
17.BUCASPOR 2 0 0 2 1 3 -2 0
18.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 0 0 2 0 5 -5 0

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.

16 Eylül 2016 16:00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - BUCASPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 15:30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - PENDİKSPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 15:30 KEÇİÖRENGÜCÜ - KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 16:00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 16:00 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 16:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 16:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 19:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 20:00 FETHİYESPOR - OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar


10 Eylül 2016 15:30 12 BİNGÖL SPOR 1-1 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 15:30 DÜZYURTSPOR 0-1 PAYASSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:00 ANKARA ADLİYE SPOR 0-2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:00 TARSUS İDMAN YURDU 0-0 ELAZİZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:30 MALTEPESPOR 0-0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:30 MUĞLASPOR 1-3 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:30 BAYRAMPAŞA 0-0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 16:30 BERGAMA BELEDİYESPOR 0-3 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10 Eylül 2016 19:00 AFJET AFYONSPOR 2-0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.SAKARYASPOR A.Ş. 2 2 0 0 6 0 6 6
2.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 2 0 0 5 0 5 6
3.ORHANGAZİSPOR 2 2 0 0 6 2 4 6
4.AFJET AFYONSPOR 2 1 1 0 2 0 2 4
5.TARSUS İDMAN YURDU 2 1 1 0 2 1 1 4
6.PAYASSPOR 2 1 1 0 1 0 1 4
7.MUĞLASPOR 2 1 0 1 5 6 -1 3
8.ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 0 2 0 0 0 0 2
9.DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 0 1 1 3 4 -1 1
10.DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 0 1 1 1 2 -1 1
11.DÜZYURTSPOR 2 0 1 1 1 2 -1 1
12.12 BİNGÖL SPOR 2 0 1 1 2 4 -2 1
13.BAYRAMPAŞA 2 0 1 1 1 3 -2 1
14.SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2 0 1 1 1 3 -2 1
15.BERGAMA BELEDİYESPOR 2 0 1 1 0 3 -3 1
16.MALTEPESPOR 2 0 1 1 0 3 -3 1
17.ANKARA ADLİYE SPOR 2 0 0 2 0 5 -5 0
18.ORDUSPOR 2 1 1 0 4 2 2 -5
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı CezaPuanı
ORDUSPOR 9

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.

17 Eylül 2016 15:00 ELAZİZ BELEDİYESPOR - SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 15:00 ORDUSPOR - MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 15:00 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - 12 BİNGÖL SPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 15:00 PAYASSPOR - AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 16:00 ORHANGAZİSPOR - MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 16:00 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANKARA ADLİYE SPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 16:00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 18:30 TARSUS İDMAN YURDU - BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
17 Eylül 2016 19:00 SAKARYASPOR A.Ş. - DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar










Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2016, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1