Amedspor'a destek yağıyor

DİYARBAKIR – Hafta sonunda kendi evinde Sakaryaspor ile karşılaşacak olan Amedspor’a By Patron Cafe’den moral kahvaltısı verildi. Yönetim, teknik heyet ve futbolcuların tam kadro buluştuğu kahvaltıda takımın neşesinin ve moralinin üst düzeyde olması dikkat çekti. 

Amedspor'a destek yağıyor

Amedspor, kent esnafından gelen çağrı ve davetlere icabetini sürdürüyor. Daha önce sık sık kent esnafının kahvaltı ve yemek tekliflerine olumlu yanıt veren Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, yine Diyarbakır Stadı yakınlarındaki By Patron isimli işletmenin kahvaltı teklifine icabet etti.


HOŞ SOHBET ORTAMINDA KAHVALTI
İşletme sahibi Beşir Gür’ün Manisaspor karşısında son dakikalarda kaçan 3 puanın üzüntüsünü silmek ve hafta sonu evinde karşılaşılacağı Sakarya maçı öncesinde moral depolanması, kent halkıyla bütünleşmesiyle amacıyla yaptığı davetine Amedspor yöneticileri, Teknik Direktör Mehmet Budakın ve teknik heyet ile tüm futbolcular katıldı. Hoş sohbet ortamında yapılan kahvaltıda yönetim, teknik heyet ve futbolcuların moralinin üst düzeyde olması dikkat çekerken, işletme sahipleri ve çalışanlar ile futbolcular bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. 


SAKARYA MAÇI ÖNCESİ MORAL VE BAŞARI DİLEĞİ
By Patron İşletmecisi Beşir Gür, Amedspor yönetim, teknik heyet ve futbolcularına yaptıkları teklifi kırmayarak davetlerine icabet ettiklerinden dolayı teşekkür ederken, kentin hatta bölgenin takımı olan Amedspor’a her zaman kapılarının açık olduğunu ifade ederken, hafta sonundaki Sakaryaspor maçı için başarılar dileğinde bulundu. 


“KENT HALKI VE ESNAFININ DAVETİNE İCABET EDECEĞİZ”
Kahvaltıya katılan Amedspor yöneticileri ise, kent halkının ve esnafının takım ile bütünleşmek adına yaptıkları tüm davetlere icabet gösterdiklerini, bundan sonra da göstereceklerini belirterek, kendilerine destek ve moral veren kent halkına ve esnafına  teşekkür etti. By Patron işletmesine de nazik davetlerinden ötürü teşekkür eden Amedspor yöneticileri, kendilerine gösterilen yakın ilgiden oldukça memnun olduklarını takımında pozitif anlamda etkilendiğini sözlerine eklediler. 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 13:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nezir KAPLAN
Nezir KAPLAN - 3 yıl Önce

Türk futbolunu gerileten bu şahıs istifa etmekte geç kalmıştır. Yerinde bir karar futbol tarihimizin en kötü en beceriksiz yöneticisi....

SIRADAKİ HABER