Amedspor'a Diyarbakırlı Genç Solbek

Amedspor, Beşiktaş ve Başakşehir altyapılarında yetişen 19 yaşındaki solbek Ramazan Çeri ile anlaşmaya oyuncu ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Diyarbakkırlı olan genç futbolcu, Amedspor'un kamp çalışmalarına katılmıştı.

Amedspor'a Diyarbakırlı Genç Solbek

Transfer çalışmalarını sürdüren Amedspor, kamp çalışmalarına katılan Başakşehir U21 takımı oyuncusu Ramazan Çeri ile anlaşmaya vardı. Dört yıl Beşiktaş altyapısında, son üç yıl da ise Başakşehir A Takımı ile antrenmanlara çıkan Çeri, geçen sezon Başakşehir U21 takımı ile 33 maça çıktı.

Aslen Diyarbakırlı

Aslen Diyarbakırlı olan genç sporcu için kulüp tesislerinde imza töreni düzenlenerek sözleşme imzalandı. Sporcunun ailesinin de hazır bulunduğu imza törenine kulüp başkanı Metin Kılavuz, yöneticilerden Şahin Tezgel, Cengiz Demir ve Lütfü Yılmaz katıldı.

“Çok Mutluyum”

Genç sporcu imza töreninde Amedspor’a transferi ile ilgili kısa bir açıklama yaptı.

Çeri, konuşmasında, “Daha önce Beşiktaş ve Başakşehir takımlarında oynadım. Bugün memleketimin güzide takımı Amedspor’a transfer olmaktan son derece mutluyum. İnşallah başarılı Amedspor izletmek için elimizden geleni yapacağız. Özellikle üzerimde emeği olan başta ailem olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER