AMEDSPOR'A SİS VE YAĞMUR ENGELİ

Amedspor,kamp yaptığı Kocaeli Kartepe’de zaman zaman etkili olan yoğun sisli havaya rağmen çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Ancak etkisini artıran sis ve yağmur nedeniyle idmanın son bölümü iptal edildi.

AMEDSPOR'A SİS VE YAĞMUR ENGELİ
 Yeni sezon hazırlıklarını Kocaeli’nin kamp bölgesi Kartepe’de kamp yaparak sürdüren Amedspor, zaman zaman etkili olan olumsuz hava koşulları ile de mücadele ediyor.

Rakımın yüksek olduğu ve sisli havanın etkili olduğu bölgede çalışan Amedspor,günde çift idman yaparak lige hazırlanıyor. Sabah fizik ve kondisyona dayalı çalışmalar yapan Amedspor, öğleden sonra ise topla birlikte taktik idmanları yapıyor. Sis ve yağmurun şiddetini artırması üzerine dünkü idman tamamlanamadı.

“Lige Hazır Gireceğiz”

 Şu ana kadar sadece bir maç yapan Amedspor, kampın kalan bölümünde çok sayıda hazırlık karşılaşması yaparak lige kadar hazır olmak istiyor.

Teknik Sorumlu Sertaç Küçükbayrak,”Takım olarak iyi çalışıyoruz. Önümüzde bir aylık zaman daha var. Bunu da iyi değerlendirerek lige hazır girmek istiyoruz. Beni sevindiren ekip ruhu yakalamış olmamız” dedi.
Kaynak :Tigris Haber Gazetesi

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1