AMEDSPOR'A YENİ YÖNETİM GELİYOR

Amedspor’da Cumartesi günü yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde yönetim oluşturma çalışmaları devam ederken,başkan Nurullah Edemen aday olmayacağını ve görevi bırakacağını açıklayarak camiadan vedasını istedi. Edemen,isim vermeden bazı kesimleri ve kişileri de kendisine ve Amedspor’a ihanet etmekle suçladı.

AMEDSPOR'A YENİ YÖNETİM GELİYOR
 “Şartlar Ne Olursa Olsun Dik Durun”

Kendi evimizde oynadığımız Manisaspor maçı her anlamda çok güzel bir gün yaşattı bize. Öncelikle tribünleri uzun zamandır ilk defa bu kadar dolduran ve coşkulu ve centilmen bir tribün örneği ortaya koyan taraflarımıza çok ama çok teşekkür ederim. Sizler hep tribünde olun ve Amedspor’un yanında olun. Şartlar ne olursa olurda olsun dik durun. Bu duruş tıpkı Amedspor’un duruşu ve direnişi gibi çok anlamlıdır.

Teknik Heyet Ve Futbolculara Övgü

Daha sonra içinde olduğumuz olumsuz ekonomik koşullara rağmen performans anlamında yılmayan ve sahaya çıkınca her şeyini ortaya koyan karakterli sporcu kardeşlerime çok ama çok teşekkür ediyorum. Sizler gibi karakterli bir sporcu gurubuyla çalışmak gerçekten benim adıma keyifli oldu.

Yine deneyim ve bilgisine çok inandığım ve çok uzun yıllar bu kulüpte çalışmasını istediğim Sertaç hocamıza ve bir o kadar bizlere katkı sunan yardımcı hocalarımıza da gerçekten içten teşekkürlerimi sunuyorum. Her şeyin zaman içinde çok daha güzel olacağını biliyorum ve buna yürekten inanıyorum.

“Amedspor Bir Üst Kimliktir”

Bu takım oynadıkça takım olacak ve bunu hep birlikte göreceğiz. Ekonomik çıkmazımızı aşmak adına gittiğimiz kongre sürecinde kulübümüze güzel sonuçlar doğuracaktır. Bütün olumsuz koşullara rağmen yaratılan bu güzel takım inşallah kongre sürecinde sonra oluşacak yeni yönetimle birlikte çok daha iyi bir süreç önümüze koyacaktır.Unutmayın Amedspor bir üst kimliktir ve bu bilince sahiplenmek gerekir.

Ben ve yönetici arkadaşlarım bugüne kadar çok zor süreçleri başımız dik anlımız açık yönettik ve bunun gururunu bir ömür taşıyacağız. Ne mutlu bize onurlu bir görevi layıkıyla yaptık. Yaptıklarımızla vicdanen rahatız, isteyip de yapamadığım çok aça çok projelerim vardı. Ama koşullar uygun olmadı. Ekonomik çıkmaz bizi çok çıkmaza soktu.

 

“Sahte Kovboylar Ve İhanetçiler de Gördük”

Yaşamımın en onurlu görevini bir süre sonra bırakacağım. Bu süreçte birlikte çalıştığım herkese, sonsuz teşekkürler. 46 yaşında biri olarak Amedspor bende maddi ve manevi çok şey götürdü ama yaşam deneyimi anlamında çok ama çok şey kattı. Bu onurlu görevi yürütürken yaşam bana sahte kovboyları tanıma şansı verdi en azından.

 

Neyse yazacak çok şey var ama şimdi değil. Kahraman görününen ihanetçilerin kimler olduğunu bilmek güzeldi. İyi ki varsın Amedspor. İyi ki yaşamımın en güzel yerinde oldun.  

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1