AMEDSPOR,DEMİRİ BÜKEMEDİ

Amed Sportif Faaliyetler, alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Ankara Demirspor ile deplasmanda gölsüz berabere kaldı.

AMEDSPOR,DEMİRİ BÜKEMEDİ
 Amed Sportif Faaliyetler, alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Ankara Demirspor ile deplasmanda gölsüz berabere kaldı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler, Ankara Demirspor ile 0-0 berabere kaldı. Ankara Demir Sahasında oynanan karşılaşmada, her iki takım da kontrollü bir oyun sergiledi. Maçın hem ilk hem de ikinci yarısında her iki takım adına gelişen cılız ataklar sonuç getirmeyince, müsabaka başladığı gibi golsüz berabere tamamlandı. Amed Sportif Faaliyetler bu sonuçla ligdeki puanını 15, Ankara Demirspor ise 5’e çıkardı. 

Maçın karnesi

Yer: Ankara Demir

Hakemler: Hakan Ülker xx, Kürşathan Akın xx, Yusuf Doğan xx

Ankara Demirspor: Emre Selen xx, Çağatay Çeken xx, Hüseyin Teker xx, İsmail Hacıhafızoğlu xx, Alican Tez xx, Umut Aslan xx, Hakan Turan xx (Dk. 68 Uğur Parlak x), Enis Çeliksu xx, İbrahim Sürgülü xx, Serkan Özdemir xx, Serkan Gürses xx

Amed Sportif Faaliyetler: Erdi Yokuşlu xx, Ömer Karancı xx, Yiğitcan Gölboyu xx, Volkan Geyik xx, Oğuz Çetinkaya xx, Ercan Çapar xx, Hasan Küçcük xx (Dk. 65 Erkut Şentürk x), Mehmet Sıddık İstemi xx Muhammet Yılmaz x), (Dk. 75  Muhammed Burak Taşdemir (Dk. 60 Barış Ataş xx), xx, Gökan Lekesiz xx, Nezir Özer xx

Sarı kartlar: Dk. 23 Alican Tez (Ankara Demirspor), Dk. 11 Hasan Küçcük, Dk. 50 Burak Taşdemir, Dk. 81 Oğuz Çetinkaya (Amed Sportif Faaliyetler)
Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER