Bağlar Hastanesi’nden Efsane Diyarbakırspor’a Jest

Özel Bağlar Hastanesi, yeniden ayağa kalkma yolunda adımlar atan Diyarbakırspor’a sağlık sponsoru oldu. Yeşil-Kırmızılı kulübün futbolcu tedavi ve sağlık giderleri ücretsiz karşılanacak.

Bağlar Hastanesi’nden Efsane Diyarbakırspor’a Jest
 Bir zamanlar Süper Lig ve üst liglerde başarıdan başarıya koşan ancak  kötü yönetilerek 2012-2013 sezonunda tarihinde ilk kez amatör liglere düşen Diyarbakırspor, yeniden eski günlerine dönmenin mücadelesini verdiği bu günlerde destekler almaya devam ediyor. Özel Bağlar Hastanesi, Yeşil-Kırmızılı kulübe  sağlık sponsoru oldu.

Önemli bir sosyal sorumluluk örneği sergileyen Bağlar Hastanesi’nin bu tutumu spor camiasında memnuniyetle karşılandı.

Akyıl’dan Teşekkür Ve Forma Hediyesi

Yeşil-Kırmızılı kulübün başkanı Şehmus Akyıl,bu anlamlı desteğinden dolayı Özel Bağlar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Odabaşı ve hastane başhekimi Lokman Taş’a teşekkür ederek kendilerine isimlerinin yazılı olduğu formaları hediye etti.

Odabaşı ve Taş ise Diyarbakır’ın ortak değeri ve paydası olan Diyarbakırspor’un geçmişteki başarılı dönemlere dönmesi için herkesin imkanlar dahilinde destek olması gerektiğini ifade ederek desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.

Olağanüstü Kongre 22 Kasım’da

Öte yandan efsane Diyarbakırspor’un olağanüstü genel kurulu 22 Kasım Perşembe günü yapılacak. Kongrede yeni isimlerle güçlendirilen yönetim listesinin iş başına gelmesi bekleniyor.

Öte yandan Diyarbakırspor, 1.Amatör Futbol Ligi’nin 5.haftasında 11 Kasım Pazar günü saat 14.30’da Seyrantepe tesislerinde Kocaköy Gençlikspor’la karşılaşacak.
Kaynak :Tigris Haber Gazetesi

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER