BANDIRMASPOR’A 2 DİYARBAKIRLI ANTRENÖR

Spor Toto 2.lig Beyaz gurubu takımlarından Bandırmaspor, önce ki sezonlarda şimdiki Amed Sfk’yı yani Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u 2,5 sezon çalıştıran Teknik Direktör Turhan Özyazanlar’la anlaşmıştı.

BANDIRMASPOR’A 2 DİYARBAKIRLI ANTRENÖR
 Spor Toto 2.lig Beyaz gurubu takımlarından Bandırmaspor, önce ki sezonlarda şimdiki Amed Sfk’yı yani Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u 2,5 sezon çalıştıran  Teknik Direktör Turhan Özyazanlar’la anlaşmıştı. Bandırmaspor’da Diyarbakır’lı antrenörlere görev verildi. Antrenör Ramazan Erin ile kaleci antrenörü Erdal Elgörmüş ,yeni takımlarında aske hocaları Teknik Direktör Turhan Özyazanlar’ın yardımcıları oldular.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor’la anlaşmaya varan iki antrenör, Balıkesir'e giderek yeni kulüpleriyle çalışmalara başladı.Antrenör Ramazan Erin, yaptığı açıklamada, teknik direktör Turhan Özyazanlar’la birlikte Bandırmaspor’da başarılı olmak istediklerini söyledi.

ERİN’TURHAN HOCA İLE ÇALIŞMAKBİZİM İÇİN  BÜYÜK BİR MUTLULUKTUR’

Erinile  Elgörmüş yaptıkları zaçıklamada , Bandırmaspor’da görev almanın mutluluğunu yaşadığını ve en büyük mutluluklarının da Turhan Özyazanlar’la birlikte olmak olduğunu kaydetti.

Erin, şöyle dedi: “Turhan hocamızla birlikte olmak ve Bandırmaspor’da görev yapmak bizim için büyük bir mutluluktur. Bu anlamda her zaman yanımızda olan Turhan Özyazanlar’a teşekkür ediyoruz. Yeni kulübümüzde de başarılı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Hedefimiz yeni kulübümüzde başarılı olmaktır.” Şeklinde konuştular.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1