BAŞARILI İLÇE SPOR MÜDÜRÜNE ÖDÜL

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde yaptığı başarılı çalışmaları nedeniyle İlçe Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü Mehmet Yılmaz Bay,ilçe kaymakamı tarafından ödüllendirildi.Kaymakam Selami Kaya, İlçe Müdürü Bay’a başarı belgesi verdi.

BAŞARILI İLÇE SPOR MÜDÜRÜNE ÖDÜL
 En Fazla Lisanslı Sporcuya Sahip İlçe

Diyarbakır’da son yıllarda sporda yaptığı atılımlar,faaliyetler ve tesislerle dikkat çeken,taşra ilçeleri arasında da en fazla lisanslı sporcuya sahip ilçe olarak dikkat çeken Çınar Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne ilçe kaymakamından ödül geldi. İlçe Kaymakamı Selami Kaya,başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü Mehmet Yılmaz Bay’ı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

İlçe Müdürü Mehmet Yılmaz Bay, bu hizmetleri karşılık beklemeden yaptıklarını ancak Kaymakam Kaya’nın verdiği ödülle gururlandıklarını söyledi.

 

“Devletimizin Katkılarıyla Görevimizi Yapıyoruz”

Gençlik Ve  Spor Bakanlığı,Diyarbakır Valiliği,Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü ile Çınar Kaymakamlığı’nın sağladığı imkanlar ve verdiği desteklerle Çınar’a layık olduğu hizmetleri kazandırdıklarını belirten İlçe Müdürü Mehmet Yılmaz Bay,”Ülkesini en çok seven vazifesini en iyi yapandır. Çınar Kaymakamlığı tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilmenin gururunu yaşıyor ve siz değerli arkadaşlarımla paylaşıyorum. Bu kıymetli belgeden dolayı Kaymakamımız Sayın Selami Kaya'ya çalışmalarımızda bize göstermiş olduğu anlayış, olanak ve imkanlardan dolayı çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Çınar’a hizmet etmek adına daha çok ve daha aşkla çalışacağız” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER