Başkan Beyoğlu'ndan Şampiyon Kareteciye Destek

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kazandığı şampiyonluklarla  Diyarbakır’ı başarıyla temsil eden milli karateci Sena Kızılaslan’ı ödüllendirdi. Başkan Beyoğlu,spora ve sporcuya her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Başkan Beyoğlu'ndan Şampiyon Kareteciye Destek

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yurt içinde ve yurt dışında kazandığı şampiyonluklarla  Diyarbakır’ı başarıyla temsil eden milli karateci Sena Kızılaslan’ı ödüllendirdi.

Şampiyon sporcuyu, antrenörü Ayşe Meryem Yazar’la birlikte makamında kabul ederek bir süre sohbet eden ve başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Beyoğlu,daha sonra hediyesini takdim etti.

“Spora Destek Vereceğiz”

 Belediye olarak spora ve sporcuya her türlü desteği vereceklerini belirten Başkan Beyoğlu,”Kentimizi başarıyla temsil eden her gencimiz ve sporcumuz bizim için değerlidir. Sena Kızılaslan kızımızı elde ettiği başarılar nedeniyle kutluyorum. Belediyemizin imkanları dahilinde spora ve sporcuya her türlü desteği vereceğiz. Diyarbakır’ımız artık gençlerimizin başarılarıyla gündeme gelsin istiyoruz.Önümüzdeki günlerde spor konusunda önemli kararlaı da hayata geçireceğiz” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER