DERSİMSPOR 2 MAÇINI ATATÜRK STADINDA OYNAYACAK

Spor Toto 3.Lig 3.Grup’ta yer alan Dersimspor, Tunceli Atatürk Stadı bakımda olduğu için iç sahadaki maçlarını başka il’lerde oynuyor. 1’er maç oynadığı Elazığ ve Erzincan’daki psikolojik baskıdan rahatsız olan Dersimspor’un Diyarbakır’da oynama isteği olumlu karşılık buldu. 

DERSİMSPOR 2 MAÇINI ATATÜRK STADINDA OYNAYACAK
 Diyarbekirspor’un izin vermesi üzerine Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de talebe olumlu yanıt verdi. Bunun üzerine TFF, 27 Eylül Pazar günü oynanacak Dersimspor-Darıca Gençlerbirliği (15.00) ve7 Ekim Çarşamba günü yapılacak DersimsporK.İskenderunspor (14.30) karşılaşmalarının Diyarbakır Atatürk Stadı’nda oynanmasını kararlaştırdı. 2

MAÇTAN FAZLASINA İZİN YOK

Dersimspor, sağladıkları kolaylıktan dolayı Diyarbekirspor yönetimi ile Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti. 25 yıldan beri drenajı yenilenmeyen Atatürk Stadı zemininin kış aylarında her hafta maç oynanmaya uygun olmayacağını dile getiren yetkililer, iznin iki maçlık olduğuna dikkat çekerek, daha fazla izin veremeyeceklerini dile getirdiler. 
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1