İKİNCİ HAFTA MAÇLARI CUMA-CUMARTESİ

Süper Lig ve 1.Lig’de milli maçlar nedeniyle bu hafta maç yok. Ancak 2.Lig ve 3.Lig’de heyecan devam edecek.

İKİNCİ HAFTA MAÇLARI CUMA-CUMARTESİ
 2.Lig Kırmızı  Grup

8 Eylül Cumartesi

08.09.2018 15:30

SİVAS BELEDİYE SPOR

-

BANDIRMASPOR

08.09.2018 16:00

TOKATSPOR

-

TARSUS İDMAN YURDU

08.09.2018 16:00

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

-

PENDİKSPOR

08.09.2018 16:00

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

-

ETİMESGUT BELEDİYESPOR

08.09.2018 16:30

TUZLASPOR A.Ş.

-

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

08.09.2018 16:30

KIRKLARELİSPOR

-

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

08.09.2018 19:00

FETHİYESPOR

-

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

08.09.2018 19:00

MENEMEN BELEDİYE SPOR

-

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

08.09.2018 19:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

-

ŞANLIURFASPOR

 

2.Lig Beyaz Grup

8 Eylül Cumartesi

08.09.2018 15:30

SİVAS BELEDİYE SPOR

-

BANDIRMASPOR

08.09.2018 16:00

TOKATSPOR

-

TARSUS İDMAN YURDU

08.09.2018 16:00

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

-

PENDİKSPOR

08.09.2018 16:00

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

-

ETİMESGUT BELEDİYESPOR

08.09.2018 16:30

TUZLASPOR A.Ş.

-

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

08.09.2018 16:30

KIRKLARELİSPOR

-

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

08.09.2018 19:00

FETHİYESPOR

-

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

08.09.2018 19:00

MENEMEN BELEDİYE SPOR

-

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

08.09.2018 19:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

-

ŞANLIURFASPOR

 

3.Lig 1.Grup

08.09.2018 15:30

ERGENE VELİMEŞE SPOR

-

ŞİLE YILDIZSPOR

08.09.2018 15:30

ARTVİN HOPASPOR

-

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

08.09.2018 15:30

KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR

-

YOMRASPOR

08.09.2018 16:00

NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR

-

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.

08.09.2018 16:00

KOZAN BELEDİYESPOR

-

KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ

08.09.2018 16:30

SİLİVRİSPOR

-

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

08.09.2018 16:30

GEBZESPOR

-

HEKİMOĞLU TRABZON

08.09.2018 19:00

TİRE 1922 SPOR

-

ERZİN BELEDİYESPOR

3.Lig 2.Grup

08.09.2018 15:00

KIZILCABÖLÜKSPOR

-

HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR

08.09.2018 15:30

OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ

-

BERGAMA BELEDİYESPOR

08.09.2018 15:30

OFSPOR A.Ş.

-

PAZARSPOR

08.09.2018 16:00

KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR

-

ADIYAMAN 1954 SPOR

08.09.2018 16:00

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR

-

YENİ ORDUSPOR

08.09.2018 16:30

ESENLER EROKSPOR

-

SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

08.09.2018 16:30

KEMERSPOR 2003

-

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

08.09.2018 16:30

KARŞIYAKA

-

DÜZCESPOR

08.09.2018 16:30

ALİBEYKÖYSPOR

-

ELAZİZ BELEDİYESPOR

 

3.Lig  3.Grup

07.09.2018 16:00

ANKARA ADLİYE SPOR

-

CİZRE SPOR

08.09.2018 15:30

FATSA BELEDİYESPOR

-

BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR

08.09.2018 15:30

1461 TRABZON

-

ÇORUM BELEDİYESPOR

08.09.2018 15:30

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

-

SERİK BELEDİYESPOR

08.09.2018 15:30

PAYASSPOR

-

BUCASPOR

08.09.2018 16:30

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

-

BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ

08.09.2018 16:30

TURGUTLUSPOR

-

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

08.09.2018 16:30

MUĞLASPOR

-

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.

08.09.2018 16:30

GÖLCÜKSPOR

-

KOCAELİSPOR

 

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1