Kaymakam Tanrıseven’den Örnek Davranış

Daha önce Diyarbakır Vali Yardımcılığı ve Diyarbakırspor onursal başkanlığı yapmış olan Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Cuma günkü Tire 1922-Diyarbekirspor Play-Off maçı öncesinde centilmenlik mesajları verdi.

Kaymakam Tanrıseven’den Örnek Davranış
 Daha önce Diyarbakır Vali Yardımcılığı ve Diyarbakırspor onursal başkanlığı yapmış olan Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Cuma günkü Tire 1922-Diyarbekirspor Play-Off maçı öncesinde centilmenlik mesajları verdi. Kaymakam Tanrıseven,” İlk yarıdaki maçta nasıl bütün Türkiye’ye dostluk mesajı verdikse, Cuma günkü maçta da aynı tabloyu yaşamayı umuyoruz” dedi.

Önemli Maç Öncesinde Önemli Mesajlar

Diyarbakır’da ve bölgede “Diyarbakırsporlu Kaymakam” sıfatıyla bilinen Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Cuma günü Tire’de oynanacak Tire 1922-Diyarbekirspor 3.Lig 2.Grup Play-Off yarı final ilk maçı öncesinde önemli ve örnek mesajlar verdi. Batmanlı olan, daha önce Çınar Kaymakamlığı ve Diyarbakır Vali Yardımcılığı görevi sırasında Diyarbakırspor onursal başkanlığı yapmış olan Kaymakam Tanrıseven,bu sezonun ilk yarısında iki takım arasında oynanan maçların centilmence geçtiğine dikkat çekerek bu tutumun Cuma günü de devam edeceğini söyledi.

“En İyi Şekilde Misafir Edeceğiz”

Diyarbakır halkını en iyi şekilde misafir edeceklerini belirten Tanrıseven,”Cuma günü saat 19.00’da Tire olarak Diyarbekirspor’u konuk edeceğiz. İlçemiz, İkinci Lige yükselmek isteyen Tire 1922 Spor ve Diyarbekirspor arasındaki önemli bir mücadeleye ev sahipliği yapacak.Diyarbakır kenti uzun yıllar görev yaptığım ve gönül bağım olan kadim bir şehir. Diyarbakır Vali Yardımcısı ve Çınar Kaymakamı olarak görev yaptığım dönemde Diyarbakırspor Onursal Başkanlığını yapmam da benim için eşsiz görev. Hafta sonunda Batman’a yaptığım ziyarette de bir günü Diyarbakır’a ayırarak Diyarbakırspor taraftarı ve spor camiasından dostlarla bir araya geldik.

“Diyarbakır da Tire de Bizim”
Bugün görev yaptığım Tire’nin takımı Tire  1922 de başarılı bir sezon geçirdi. Tire 1922’nin Play-Off’a kalmasında Tirelilerle hep beraber çaba gösterdik. Takım Kaptanı Gökhan grubun gol Kralı oldu. Takımı ve kendisini de tebrik ediyorum.Sezonun ilk yarısında Tire’ye gelen Diyarbekirspo’u da en iyi şekilde karşıladık. Yaptığım konuşmada “Tire de bizim, Diyarbakır da bizim” dedim. Diyarbekirspor'u alkışlayarak uğurladık. Diyarbakır'daki maçta da en ufak bir olumsuzluk yaşanmadı.

“Kazanan Dostluk Olacak”

Cuma günkü maçta da Diyarbekirspor’u ve taraftarını Tire kenti olarak en iyi şekilde misafir etme gayreti içinde olacağız. İlk yarıdaki maçta nasıl bütün Türkiye’ye dostluk mesajı verdikse, Cuma günkü maçta da aynı tabloyu yaşamayı umuyoruz. Spor dostluktur. Maçta her iki takımımızın da centilmence mücadele etmesini temenni ediyorum. Tire 1922 Spor ve Diyarbekirspor arasında oynanacak olan maçın dostça geçmesini ve izlemekten keyif alacağımız güzel bir maç olmasını diliyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER