MASA TENİSİNDE BİLEKLERİ BÜKÜLMÜYOR

Diyarbakır İngiliz Kültür Okulları, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Masa Tenisi’nde il şampiyonu olma başarısını gösterdi. 4 sporcudan oluşan ekip, Malatya’da yapılacak bölge şampiyonasında Diyarbakır’ı temsil edecek.

MASA TENİSİNDE BİLEKLERİ BÜKÜLMÜYOR
 Diyarbakır İngiliz Kültür Okulları,Masa Tenisi’nde rakip tanımıyor. Okulun masa tenisi erkek takımı,Milli Eğitim ile Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlükleri tarafından düzenlenen il içi spor faaliyetlerinde üst üste ikinci kez şampiyonluk ipini göğüsleyerek önemli bir başarıya ulaştı.

Barancan Meral,Arjen Barış Rengin,Süleyman Gökhan Buldi ve Umut Doğan’dan oluşan erkek takımı,28-30 Aralık tarihleri arasında Malatya’da yapılacak bölge şampiyonasında Diyarbakır’ı temsil edecek.

Okulun kız masa tenisi takımı ise Diyarbakır üçüncüsü oldu.

Hedef Bölge Şampiyonluğu

Masa tenisinde önemli başarılara imza atan bir okul olduklarını belirten Diyarbakır İngiliz Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Dengiz,”Geçen yıl Diyarbakır birincisi olan erkek takımımız Tatvan’da da bölge dördüncüsü olmuştu. Bu yıl erkeklerde yine il şampiyonu, kızlarda da il üçüncüsü olduk. Emeği geçen beden eğitimi öğretmenimiz Emre Erol ve antrenör Onur Yanık ile öğrencilerimizi kutluyoruz. Malatya’daki bölge şampiyonasında Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil ederek bölge şampiyonu olup Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazanacaklarına yürekten inanıyoruz” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1