TRANSFER YASAĞINDA İSMİ GEÇEN FUTBOLCUDAN GÜNDEM YARATACAK AÇIKLAMA

Amedspor'un transfer yasağı almasına neden olan TFF neznindeki eski futbolcu ve teknik adam borçlarında 41 bin TL ile ismi geçen Civar Çetin açıklama yaptı,şok iddialarda bulundu. Geçen sezonun başında Bucaspor'dan gelirken Bucaspor'a bonservis ücreti olarak ödenmesi için Amedspor'a para ödediğini belirten Civar Çetin,Amedspor'un bu parayı Bucaspor'a ödemediğini ve Bucaspor'un bu durumu TFF'ye şikayet ettiğini söyledi. [01/01 14:37] hakimazbay211221: aldın mı

TRANSFER YASAĞINDA İSMİ GEÇEN FUTBOLCUDAN GÜNDEM YARATACAK AÇIKLAMA
 
Amedspor'un transfer yasağı almasına neden olan TFF neznindeki eski futbolcu ve teknik adam borçlarında 41 bin TL ile ismi geçen Civar Çetin açıklama yaptı,şok iddialarda bulundu.
Geçen sezonun başında Bucaspor'dan gelirken Bucaspor'a bonservis ücreti olarak ödenmesi için Amedspor'a para ödediğini belirten Civar Çetin,Amedspor'un bu parayı Bucaspor'a ödemediğini ve Bucaspor'un bu durumu TFF'ye şikayet ettiğini söyledi.

"Ben TFF'ye Şikayette Bulunmadım"
Civar Çetin,"Ben  Amedspor'u TFF'ye  şikayet etmedim. Bucaspor'dan transfer edilirken 25 bin TL bonservis ücretim vardı bu ücreti kendim karşılayacaktım.Kulüp baskanı Nurullah Edemen'le bu şekilde anlaştık, 15 bin TL kulübün hesabına ödeme yaptım. Kalan 10 bin lirayı ödemedim .Amedspor'dan ayrılırken 15 bin TL alacağım vardı onu da bonservis ücretime sayarak para almadan anlaşarak ayrıldım.Kulübün hesabına yatırmış olduğum 15 bin tl geçmiş dönem hesap hareketlerimde gözüküyor zaten. Konunun benimle ilgisi olmadığını bilinmesini isterim .Herhangi bir şikayetim olmadı.Benim Amedspor'a ödemiş olduğum bonservis ücretimin Bucaspor'a ödenmemiş olmasıyla alakalı bir durum söz konusu" dedi.
[

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
1