Müsiad Üyeleri İftarda Buluştu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleri iftarda bir araya geldi.Bir otelde verilen iftar yemeğine Diyarbakır Vali Yardımcısı Mehmet Demir, Doğu ve Güneydoğu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Başkanı...

Müsiad Üyeleri İftarda Buluştu
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleri iftarda bir araya geldi.

Bir otelde verilen iftar yemeğine Diyarbakır Vali Yardımcısı Mehmet Demir, Doğu ve Güneydoğu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Başkanı Şahismail Bedirhanoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Ahmet Ay, kurum müdürleri ve Genç MÜSİAD üyeleri katıldı. İftar sonrası konuşan MÜSİAD Diyarbakır Şube Başkanı İsmail Özşanlı, Türkiye’nin ve dünyanın her köşesine yayıldıklarını, şuanda yurtiçi ve yurtdışında toplam 150 temsilciliklerinin bulunduğunu söyledi. Özşanlı, "Diyarbakır olarak 9 bin yıllık bir geçmişe sahip 33 medeniyete ev sahipliği yapmışız. Bu kadim şehrin değerlerine her ortamda sahipleniyoruz. Önümüzdeki yıl MÜSİAD’ın 25. yılını kutlayacağız. Günden güne büyüyoruz. Aile olarak rekabet değil paylaşarak büyümeyi benimsedik. Bölgemizin huzur ve güveni öncelikli hedeflerimizdendir" dedi.

Özşanlı, MÜSİAD ailesi olarak çözüm sürecinin destekçisi olduklarını ve Gazze'de yaşanan olayların bir an önce durdurulması gerektiğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER