Osman Aslan’dan Erdoğan’a Destek

Adalet ve Kalkınma Partisi'nden (AK Parti) 21 ve 22. dönem Diyarbakır milletvekili olan Osman Aslan, Başbakan Erdoğan'ın ilk turda Cumhurbaşkanı seçilmesi için çalışacaklarını söyledi.Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ergani'ye gelen...

Osman Aslan’dan Erdoğan’a Destek
Adalet ve Kalkınma Partisi'nden (AK Parti) 21 ve 22. dönem Diyarbakır milletvekili olan Osman Aslan, Başbakan Erdoğan'ın ilk turda Cumhurbaşkanı seçilmesi için çalışacaklarını söyledi.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ergani'ye gelen Aslan, burada Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye için bir milat olduğunu kaydeden Aslan, milletin ilk defa kendi oyu ile Cumhurbaşkanı seçeceğini ifade etti. Aslan, "Daha önce meclisin seçtiği ve 2. başlı yönetimlerin olduğu devirler kapanacaktır. Milletin iradesi sandığa yansıyacaktır. Bu açıdan halk tarafından seçilecek olan ilk Cumhurbaşkanlığı ülkemiz için, Ortadoğu'daki akan kanın durması ve istikrar için çok büyük önem arz etmektedir" dedi.

Aslan, vatandaşları, Başbakan Erdoğan'ın Cumartesi günü İstasyon Meydanı'nda yapacağı mitinge davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER