BEYAZ LİSTE,  OSB’DE DEĞİŞİMİ YAŞATMAYA GELİYOR

14 Mayıs’ta yapılacak Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti Yönetimi’ne “Beyaz Liste “ çatısı altında hazırlanan faktör sektörlerdeki iş insanları değişimi yaşatmaya hazırlanıyor. Beyaz Liste Başkan Adayı Ahmet Karavil,”Üreten Türkiye İçin Birlikte Üretelim” sloganıyla hazırlandıkları seçimi kazanmaları halinde Ortadoğu’nun lojistik merkezi olan Diyarbakır’ın ihracatta istenilen noktaya gelmesi ve yeni pazarlar oluşturulmasının çok önemli olduğuna dikkat çekti.

BEYAZ LİSTE,  OSB’DE DEĞİŞİMİ YAŞATMAYA GELİYOR

14 Mayıs’ta yapılacak Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti Yönetimi’ne “Beyaz Liste “ çatısı altında hazırlanan faktör sektörlerdeki iş insanları değişimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Beyaz Liste Başkan Adayı Ahmet Karavil,”Üreten Türkiye İçin Birlikte Üretelim” sloganıyla hazırlandıkları seçimi kazanmaları halinde Ortadoğu’nun lojistik merkezi olan Diyarbakır’ın ihracatta istenilen noktaya gelmesi ve yeni pazarlar oluşturulmasının çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi’nde Müteşebbis Heyeti Yönetimi için 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesinde aday listelerin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Ahmet Karavil, Abdülkadir Kurtul, Edip Ünver, Mehmet Ali Sağır, Mehmet Kırıcı, Nazif Şimşek, Rıdvan Azarkan, Sezai Topalan, Tahsin Ulu gibi değişik sektörlerde faaliyet gösteren iş insanlarından oluşan “Beyaz Liste” çalışmalarını “Üreten Türkiye İçin Birlikte Üretelim” sloganıyla yürütüyor.

Ortadoğu’nun lojistik merkezi olan Diyarbakır’ın ihracatta istenilen noktaya gelmesi ve yeni pazarlar oluşturulmasının çok önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Adayı Ahmet Karavil,dijital dönüşüme uyum göstererek marka çeşitliliğini artıran, şeffaf, katılımcı bir yönetim anlayışı ile sorumluluktan kaçmayarak ve istihdamda büyüyen bir Organize Sanayi Bölgesi için tüm sanayicilerimizin değerli desteklerini beklediklerini söyledi.

“AMACIMIZ YERLİ VE YABANCI YATIRIMCI SAYISINI ARTIRMAK”

Organize Sanayi Bölgesi’nde değişimi yaşatmaya hazırlandıklarını anlatan Karavil,”Sanayicilerimizin geçmişten gelen başarıları ve tecrübelerinin rehberliğinde, üreten, sanayileşen, büyüyen bir Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi için 21 vizyon projemizle yönetime talibiz. Sanayisi olmayan ve gelişmeyen bir ilin diğer illerle yarışması mümkün değildir. Amacımız Diyarbakır’ı sanayi anlamında geliştirmek, yerli ve yabancı yatırımcı sayısını arttırmak, istihdam alanları yaratmak ve en iyi hizmeti iyi bir şekilde siz değerli sanayicilerimize vermek için çalışacağız.” ifadelerine yer verdi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
YORUMLAR
amed akar
amed akar - 2 yıl Önce

AMEDSPOR İLE ANILMAYAN KARAVİL LİSTESİ GEDLİP OSB Mİ ADAY OLACAK !! KUSURABKMAYIN AMA SİZE OY YOK

SIRADAKİ HABER