2.Lig Beyaz Grup’ta yer alan Amedspor,son 5 haftada şampiyon olup TFF 1.Lig’e doğrudan çıkma mücadelesi verecek. Amedspor’un en büyük rakibi ise lider İstanbulspor olacak.
3.Lig 3.Grup’ta mücadele eden Diyarbekirspor ise kalan 5 haftada Play-Off’a kalma mücadelesi verecek. Çekiştiği takımlar ise Bayrampaşa,Düzyurtspor,Tarsus İdman Yurdu ve Elaziz Belediyespor olacak.
2 Nisan Pazar
15.00 Amedspor-Kocaeli Birlik
9 Nisan Pazar
15.00 Sivas Belediye-Amedspor
14 Nisan Cuma
15.00 Amedspor-Pendikspor
23 Nisan Pazar
15.30 Hacettepespor-Amedspor
29 Nisan Pazar
15.30 Amedspor-K.Maraşspor
İstanbulspor (60)
2 Nisan Pazar
15.00 İstanbulspor-Fatih Karagümrük
9 Nisan Pazar
15.00 Bucaspor-İstanbulspor
14 Nisan Cuma
15.00 İstanbulspor-Ofspor
23 Nisan Pazar
15.30 Kocaeli Birlik-İstanbulspor
29 Nisan Cumartesi
15.30 İstanbulspor-Sivas Belediye
Diyarbekirspor (51)
2 Nisan Pazar
15.00 Darıca G.Birliği-Diyarbekirspor
9 Nisan Pazar
15.00 Diyarbekirspor-Denizli B.Şehir Bld.
14 Nisan Cuma
15.00 Orhangazispor-Diyarbekirspor
23 Nisan Pazar
15.30 Diyarbekirspor-Orduspor
29 Nisan Cumartesi
15.30 Elaziz Bld.Spor-Diyarbekirspor
Bayrampaşa (46)
2 Nisan Pazar
15.00 Payasspor-Bayrampaşa
9 Nisan Pazar
15.00 Bayrampaşa-Sakaryaspor
14 Nisan Cuma
15.00 Darıca G.Birliği-Bayrampaşa
23 Nisan Pazar
15.30 Bayrampaşa-Denizli B.Şehir Bld.
29 Nisan Cumartesi
15.30 Orhangazispor-Bayrampaşa
Düzyurtspor (46)
2 Nisan Pazar
15.00 Düzyurtspor-Maltepespor
9 Nisan Pazar
15.00 Ankara Adliyespor-Düzyurtspor
14 Nisan Cuma
15.00 Bergama Bld.Spor-Düzyurtspor
23 Nisan Pazar
15.30 Düzyurtspor-Elaziz Bld.Spor
29 Nisan Cumartesi
15.30 Afjet Afyonspor-Düzyurtspor
Tarsus İdman Yurdu (44)
2 Nisan Pazar
15.00 Sakaryaspor-Tarsus İdman Yurdu
9 Nisan Pazar
15.00 Tarsus İdman Yurdu-Darıca G.Birliği
14 Nisan Cuma
15.00 Denizli B.Şehir Bld.-Tarsus İdman Yurdu
23 Nisan Pazar
15.30 Tarsus İdman Yurdu-Orhangazispor
29 Nisan Cumartesi
15.30 Orduspor-Tarsus İdman Yurdu
Elaziz Belediyespor (43)
2 Nisan Pazar
15.00 Orhangazispor-Elaziz Bld.Spor
9 Nisan Pazar
15.00 Elaziz Bld.Spor-Bergama Belediyespor
14 Nisan Cuma
15.00 Elaziz Bld.Spor-Orduspor
23 Nisan Pazar
15.30 Düzyurtspor-Elaziz Bld.Spor
29 Nisan Cumartesi
15.30 Elaziz Bld.Spor-Diyarbekirspor
Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 11:17