Aslan'dan Bayram Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakıri Milletvekillerinden Osman Aslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Aslan'dan Bayram Mesajı
Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakır Milletvekillerinden Osman Aslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti kurucu üyelerinden olan aynı zamanda üç dönem Diyarbakır Milletvekilliği yapan Aslan, bayramların sevgi, saygı, hoşgörü ve paylaşımın öne çıktığı özel günler olduğunu belirterek “Millet olarak, insanlarımızı birleştiren, kardeşliğimizi pekiştiren, kırgınlıklarımızı onaran bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Bizi millet yapan değerlerin anlaşılması ve yaşatılması için bayramların önemli olduğunu anlatan Aslan, şöyle konuştu: “Bu günler; toplumumuzun yardım ve desteğe ihtiyaç duyan kesimine yaklaşarak, şefkat ve dayanışma ruhunu yeşertmek ve yenilemek adına bir fırsattır. Çünkü bizim geleneğimizde bayramlaşmak barışmaktır, kucaklaşmaktır, yardımlaşmaktır. Gönüllerimiz bayram coşkusuyla dolarken, yüreklerimizde dünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını paylaşıyoruz. Yüzyıllarca barış ve adalete öncülük eden milletimiz, günümüzde de yaşanan zulümlere seyirci kalmıyor; bu insanlık dışı zulmü nefretle kınıyor. Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın hemşehrilerimize, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa mutluluk, bereket, barış ve huzur getirmesini diler selam ve saygılarımı sunarım.”

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2014, 00:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER