"Bir Ve Beraber Olursak Karşımızda Kimse Duramaz "

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığınca düzenlenen Kanaat Önderleri Buluşmaları,Vefa Buluşmaları ve 3 Kademe Teşkilat Eğitim Buluşmalarına Çınar ilçesi ile devam ediliyor.

"Bir Ve Beraber Olursak Karşımızda Kimse Duramaz "

 

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmed Mahsum Melikoğlu ve beraberindeki partililer Çınar’a çıkarma yaptı. Çınar’da önce İlçenin STK ve Kanaat Önderleri ile toplantı yaparak görüş ve fikir alışverişlerinde bulunuldu.Ardından İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın Başkanlığında Çınar' da AK Partinin Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye Meclis üyeleri ile bir araya gelerek 3 Kademe Teşkilat istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Heyet sonrasında ise .... salonunda düzenlenen Çınar İlçesi Vefa Buluşması programında; Çınar'da AK Partinin kuruluşundan bu yana görev almış olan tüm İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları, Belediye Başkan adayları, Geçmiş Belediye Meclis üyeleri, geçmiş dönemlerde görev alan önceki yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelindi.

“Kenetlenmek Zorundayız”

Birlik ve beraberlik ruhuyla daha çok kenetlenmeleri gerektiğini ifade eden Aydın, “Bizim bir kişinin bile dışarıda kalmasına gönlümüz razı değil. AK Parti’nin hafızası güçlüdür ve hizmet eden herkesin başımızın üstünde yeri var. Biz sadece 50 kişilik bir yönetim değil, bu davaya gönül vermiş güçlü bir teşkilatız." Sözlerini sürdüren Başkan Aydın, "Türkiye’nin AK Parti’ye, AK Parti’nin de sizler gibi AK Davaya gönül vermiş teşkilatlara ihtiyacı var. Dünya 5’ten büyüktür diyen Türkiye ve onun lideri Sayın Cumhurbaşkanımızdan aldığımız ışık, köklü geçmişimizden aldığımız güç, milletimizin duası ve desteğiyle AK Teşkilatlar olarak güçlü Türkiye ilkesi doğrultusunda şehrimize ve ülkemize hep beraber hizmet etmeye devam edeceğiz."ifadelerini kullandı.

“Bir Ve Beraber Olursak Bizi Kimse Durduramaz”

Tek bir kalp bile kırmadan hedefe varmak istediklerini anlatan Başkan Aydın, “Hepimiz, gönül kazanma çabamızı hiç bırakmayacağız. Diyarbakır için yaptıklarımızı, yapacaklarımızı anlatacağız. Ve İnsanlarımızın gönlünü kazanmak için samimiyetle gayretimizi göstereceğiz. Cumhurbaşkanımız Diyarbakır'ımızı çok önemsiyor. Hem Diyarbakır hemde Çınar'a çok güzel yatırımlar yapılıyor. Bizler de 18 Haziran 2023'e kadar bir yandan sandık ve teşkilat çalışmalarını yoğunlaştıracağız; Diğer yandan da Çınar'ımızın en ücra köşelerine ulaşıp, vatandaşlarımızla buluşacağız. Biz şuna inanıyoruz, bizler teşkilatlar olarak bir ve beraber olursak işimizi doğru bir şekilde yaparsak karşımızda ne bir siyasi parti ne de bir ideolojik akım yani hiç kimse duramaz. Şehrimizi daha güzel yarınlara taşımak için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. ” ifadelerini kullandı.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER