7 Günde 3'er Maça Çıkacaklar

Amedspor ve Diyarbekirspor, 23.hafta maçlarına Cumartesi günü çıkacak. Amedspor-Sarıyer müsabakası 14.00’da ve Muğlaspor-Diyarbekirspor mücadelesi de 13.30’da başlayacak. Muğlsspor-Diyarbekirspor karşılaşması TRT Kurdi’de canlı yayınlanacak.

7 Günde 3'er Maça Çıkacaklar

Amedspor ve Diyarbekirspor, 23.hafta maçlarına Cumartesi günü çıkacak. Amedspor-Sarıyer müsabakası 14.00’da ve Muğlaspor-Diyarbekirspor mücadelesi de 13.30’da başlayacak. Muğlsspor-Diyarbekirspor karşılaşması TRT Kurdi’de canlı yayınlanacak. İki takım da bir haftada 3'er maç yapacak.

Amedspor'un Konuğu Sarıyer

2.Lig ve 3.Lig’de Diyarbakır takımları bir hafta içinde 3’er maça çıkacak.

2.Lig Beyaz Grup’ta 24 puanla küme düşme hattının 3 puan üzerinde yer alan Amedspor, Cumartesi günü saat 14.00’da Diyarbakır Stadı’nda Play-Off adayı Sarıyer ile kozlarını paylaşacak. Maçı Ankara bölgesi hakemi Demokrat Özgür Güneş yönetecek.

Amedspor, 19 Şubat Çarşamba günü deplasmanda Samsunspor ve 23 Şubat Pazar günü de Diyarbakır’da 1922 Konyaspor’la karşılaşacak.

Diyarbekirspor, Muğla Deplasmanında

3.Lig 3.Grup’ta 31 puanla Play-Off hattının 3 puan gerisinde yer alan Diyarbekirspor ise 7 günde yapacağı 3 kritik maçlık serinin ilk sınavını Cumartesi günü deplasmanda Muğlaspor’a karşı verecek. Saat 13.30’da başlayacak maç öncesinde Muğlaspor 34 puana sahip ve karşılaşma  iki takım için de Play-Off yolunda kritik önem taşıyor. Çekişmeli geçmesi beklenen maç TRT Kurdi’de canlı yayınlanacak. Maçın hakemi Kastamonu’dan Emre Kaan Çalışkan.

Diyarbekirspor, 19 Şubat Çarşamba günü Diyarbakır’da Batman Petrolspor’u ağırladıktan sonra 23 Şubat Pazar günü de Gümüşhane temsilcisi Kelkit Belediyespor’la deplasmanda kozlarını paylaşacak.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER