AK Parti İl Teşkilatı Silvan'a Çıkarma Yaptı

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığınca 17 ilçede düzenlenecek olan; Kanaat Önderleri Buluşmaları,Vefa Buluşmaları ve 3 Kademe Teşkilat Eğitim Buluşmalarına Silvan ilçesi ile başlandı. İl Başkanı Aydın,"Diyarbakır da Silvan da bizim göz bebeğimizdir ve her türlü hizmete ve fedakarlığa layıktır."  ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Teşkilatı Silvan'a Çıkarma Yaptı

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığınca 17 ilçede düzenlenecek olan; Kanaat Önderleri Buluşmaları,Vefa Buluşmaları ve 3 Kademe Teşkilat Eğitim Buluşmalarına Silvan ilçesi ile başlandı. 

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, Kadın Kolları MKYK üyesi Suna Kepoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mahsum Melikoğlu ve beraberlerindeki partililer Silvan’a çıkarma yaptı. Silvan’da önce İlçenin STK ve Kanaat Önderleri ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyen Ak Parti heyeti, ardından İlçe binasına geçerek Silvan Ak Parti teşkilatının Ana kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Belediye Meclis üyeleri ile bir araya gelerek 3 Kademe Teşkilat istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Heyet sonrasında ise Sezik Düğün salonunda düzenlenen Silvan İlçesi Vefa Buluşması Programında; Silvan’da 2002’den bu yana görev almış olan tüm İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları, Belediye Başkan adayları, Geçmiş Belediye Meclis üyeleri, geçmiş dönemlerde görev alan tüm eski yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. 

Ak Parti İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın Silvan programlarında Eski ve mevcut Partililere seslenerek " Ak Parti öyle sıradan bir siyasi parti olsun diye bu milletin bağrından çıkmamıştır. Ak Partinin davası, yüz yıllardır süregelen Hak ile Batılın, Mazlum ile zalimin, Haklı ile haksızın mücadelesinde; Haktan, Hakikattan, Mazlumdan ve güçsüzden yana durmaktır.   Ak Partinin davası ve mücadelesi; Ülkemizdeki her bir vatandaşımızın her bir kardeşimizin dili,dini,ırkı, meşrebi ve mezhebi ne olursa olsun sağlığı, refahı, huzuru, kalkınması ve  rahatlığı içindir. Ak Partinin davası benlik, Koltuk ve menfaat çabasından, adaletsizlikten beridir. Ak Partili olmak da; memlekete sevdalı, bu ülkeye hizmetkar ve fedakar olmayı gerektirir. Bu kutlu davaya, bu millete, bu ümmete, bu ülkeye sahip çıkan dava arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Bizler Diyarbakır için sizlerle tek yürek sahadayız. Gecemizden, gündüzümüzden, işimizden, ailemizden fedakarlık ederek memleketimize hizmet etmek bizim için her zaman öncelik olmuştur. Bizler Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği istikamet doğrultusunda davamızın bilincini ve hedeflerimizin büyüklüğünü asla unutmayacağız. Mahalle teşkilatlarımızla, il ve ilçe teşkilatlarımızla, kadın ve gençlik kolları yönetimlerimizle sistemli bir şekilde tarihin en önemli  seçimi olan 18 Haziran 2023 seçimleri için çalışıyoruz. Elbette siyasi parti olmanın gereği olarak seçim ve sandık çalışmaları yapıyoruz ve yapacağız. Ama Teşkilatlar olarak bunları yaparken, yaptığımız ve yapacağımız bütün çalışmalar Diyarbakır'ın huzuru, güveni ve geleceğini güvence altına almak içindir. Diyarbakır da Silvan da bizim göz bebeğimizdir ve her türlü hizmete ve fedakarlığa layıktır."  ifadelerini kullandı.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER