AMED SFK YİNE CEZA KURULUNDA.. AMED SFK’YA PANKART İÇİN CEZA YOLDA

Amed SFK Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmadaki protesto ve açtığı izinsiz pankart nedeniyle yeniden ceza tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Yeşil – Kırmızılı kulüp ceza kuruluna verildi.

AMED SFK YİNE CEZA KURULUNDA..   AMED SFK’YA  PANKART İÇİN CEZA YOLDA
 Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynayacağı maç öncesi aldığı 1 maçlık seyircisiz oynama cezası olay olan Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, sarı-lacivertlilerle oynadığı karşılaşmadaki protesto ve açtığı izinsiz pankart nedeniyle yeniden ceza tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Başakşehir maçında ceza almasına neden olan "Çocuklar ölmesin, maça gelsin" sloganını bu kez pankarta dönüştürerek karşılaşmaya çıkan Amed Sfk'un izinsiz pankart veya talimatın 42. maddesindeki ayrımcılık kapmasında PFDK'ya sevk edildiği öğrenildi. Bu arada Amed sfk  bu pankart için TFF'ye başvurduğu ancak izin alamadığı ortaya çıktı. 

Yine maçın başında seyircisiz oynama cezasını protesto olarak yapılan eylemden dolayı da Amedspor'un PFDK sevk edildiği öğrenildi.  Amed Sfk ya para cezası veya yine seyircisiz oynama cezası gelebilecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER