Amedspor’a Manisa’da Yasak Yok

TRT Kürdi’nin yayını ses getirdi,deplasman yasağı aşıldı. Manisaspor Başkanı Bülent Baygeldi, TRT Kürdi’ye yaptığı açıklamada Amedsporlu taraftarlara yasak uygulanmaması için girişimlerde bulunacaklarını açıklamıştı. Manisaspor’un girişimleriyle Manisa İl Spor Güvenlik Kurulu, Pazar günkü maça Amedsporlu taraftarların alınmasına karar verdi.

Amedspor’a Manisa’da Yasak Yok

Yıllar Sonra Deplasmanda Maç İzleyebilecekler

Amedspor’a tam  65 maç sonra deplasmanda taraftar yasağı uygulanmayacak. Pazar günü Manisa 19 Mayıs Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak Manisaspor-Amedspor karşılaşmasını Amedsporlu taraftarlar izleyebilecek. Amedsporlu taraftarlara ayrılan taraftar sayısı da 825 kişi olarak belirlendi.

Manisa İl Spor Güvenlik Kurulu’nun maça Amedsporlu taraftarların alınması yönündeki kararında Manisaspor yönetimi tarafından başlatılan girişimlerin etkili olduğu belirtildi.

Manisa Başkanı  TRT Kürdi’de Açıklamıştı

Geçen Pazar günü TRT Kürdi’de yayınlanan “Dema Futbolê “ programına telefonla katılarak açıklamalarda bulunan Manisaspor Başkanı Bülent Baygeldi,Amedspor’a uygulanan yasakların anlamsız olduğunu ifade ederek 24 Şubat Pazar günü oynayacakları karşılaşmada yasak  uygulanmaması için girişimlerde bulunacaklarını açıklamıştı.

Pazar günkü karşılaşma ayrıca TRT Kürdi’de naklen yayınlanacak.

 Shakespeare Kafeden Kahvaltı Morali

Amedspor, Pazar günü deplasmanda yapacağı Manisaspor maçı öncesinde,daha önce de takıma kahvaltı vermiş olan  Shakespeare Caffe - Bistro sahibi iş insanı Mehmet Caner tarafından ağırlandı.

Kahvaltıya Amedspor teknik heyeti ve futbolcular katıldı.

Kulübün açıklamasında,” Shakespeare Caffe - Bistro sahibi iş insanı Mehmet Caner, bir kez daha takımımızı sabah kahvaltısında ağırladı.Takımımıza gösterdikleri ilgi için Mehmet Caner'e ve çalışanlarına teşekkür ederiz. “ ifadelerine yer verildi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER