AMEDSPOR’DA GÜNDEM KONGRE AMA SES YOK

Geçen sezon hem ligde hem Play-Off’ta şampiyonluğu kaçırarak derin bir hayal kırıklığı yaratan Amedspor’da bu günlerde gündem kongre. Ancak şu ana kadar kongre tarihi belirlenmedi.

AMEDSPOR’DA GÜNDEM KONGRE AMA SES YOK

Geçen sezon hem ligde hem Play-Off’ta şampiyonluğu kaçırarak derin bir hayal kırıklığı yaratan Amedspor’da bu günlerde gündem kongre. Ancak şu ana kadar kongre tarihi belirlenmedi. Başkan adaylığı için yönetim kurulu üyesi ve Kadın Futbol Takımı sorumlusu Cahit Akın’ın ismi geçerken, mevcüt başkan Selahattin Yıldırım’ın devam edip etmeme konusunda karar vermediği belirtiliyor. Yıldırım devam etse bile yönetimin yeni isimlerle güçlendirilmesi planlanıyor.

Teknik Heyet Ve Kaptan Ayrıldı

Ahmet Yıldırım’ın ayrılmasından sonra son 9 haftada göreve gelen teknik direktör Bülent Akan camia ile vedalaştı. Sosyal medyada paylaşım yaparak genel bir değerlendirme yapan Akan, yaşadıkları zorluklara rağmen Play-Off’a kaldıklarını ancak çeşitli nedenlerden dolayı başarılı olamadıklarını söyledi. Hakem hataları ve şanssızlıklardan yakınan Akan, görevde kaldığı sürede destek veren herkese teşekkür etti.

Takımın en fazla gol atan ismi olan kaptan Mehmet Alaeddinoğlu da kulüpten ayrıldığını açıkladı.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER