Amedsporda Kadro Yenileniyor

Yeni bir yönetim ve yeni bir teknik heyetle sezona hazırlanan Amedsporda bu durum futbolcu kadrosuna da yansıdı. İç transferde çoğunluğu gençler olmak üzere 9 isim kaldı.

Amedsporda Kadro Yenileniyor


Amedspor, iç transferde 9 futbolcu ile anlaşma sağladı. Bu isimler Mansur Çalar,Abdullah Çetin,Yusuf Yağmur,Bünyamin Yürür,Muhlis istemi,Batuhan Kurt,Seymen Yağmur,Şiyar Sayyiğit ve Ramazan Çeri olarak açıklandı.
19-20 Eylül’de başlayacak lig maratonunda 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Amedspor, yeni sezon için Bolu’da kampa  girdi. Kamp çalışmaları 10 gün  sürecek, ardında takım ligin ilk haftasında kendi sahasında Anagold 24Erzicanspor’la yapacağı maç için Diyarbakır’a gelecek.
Transfer Çalışmalarına Devam
Amedspor, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Şu ana kadar Fenerbahçe’den Abdullah Yiğiter ve Deniz Yılmaz,Kırşehir Belediyespor’dan Ümit Karaal ve Bekir Sevgi,Hacettepespor’dan Recep Eren,Başkent Akademi’den Emrah Taysi ve Zeki Korkmaz  ile 1922 Konyaspor’dan Anıl  Şahin’i transfer eden yönetim, bazı mevkilere takviye yapmak için çalışmalarını sürdürüyor.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER