Budakın: "Mansur’u  Yedirmeyiz"

Budakın: "Mansur’u  Yedirmeyiz"

Amedspor teknik sorumlusu Mehmet Budakın, Sakaryaspor maçından sonra bazı kesimler ve bir grup medya tarafından  hakkında linç kampanyası başlatılan Mansur Çalar’a sahip çıktı. Futbolcusunun haksız bir karalama kampanyasına maruz bırakıldığını ve bundan dolayı psikolojik olarak yorulduğu için dinlendirmek amacıyla Niğde Anadolu FK maçının kadrosuna almadıklarını belirten Budakın,” Herkes bunu iyi bilsin ki, biz Mansur Çalar kardeşimizin yanındayız ve onu kimseye yedirtmeyiz.” dedi.

Maçın kadrosuna Dahil Edilmedi
Amedspor’da  Sakaryasporlu futbolcuların kendilerini darp ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunduğu Mansur Çalar, teknik direktör Mehmet Budakın tarafından Niğde Anadolu Futbol Kulübü maçının kadrosuna dahil edilmedi.
Futbolcusunun haksız bir karalama kampanyasına maruz bırakıldığını ve bundan dolayı psikolojik olarak yorulduğu için dinlendirmek amacıyla Niğde Anadolu FK maçının kadrosuna almadıklarını belirten Budakın,Mansur Çalar’ın yanında olduklarını ve kimseye yedirmeyeceklerini söyledi.

“Mansur’un Dinlenmeye İhtiyacı  Vardı”
Mansur'un dinlenmesi ve kendisini toparlaması için bu maçın kadrosuna almadıklarını belirten  Budakın, "Görüyoruz ki futbolcumuz Mansur Çalar ile ilgili haksız bir linç kampanyası başlatılmıştır. O görüntüleri defalarca izledim. Adamın elinde bir şey yok. Eğer elinde bir cisim olsa rakip oyuncular tepki verir. Ortada bir tepki de yok. Bunu büyütmenin ve oraya buraya çekmenin bir anlamı yok. Herkes bunu iyi bilsin ki, biz Mansur Çalar kardeşimizin yanındayız ve onu kimseye yedirtmeyiz. Bu böyle biline. Mansur, karşı karşıya kaldığı linç girişimi ile bir hayli yıprandı. Morali alt üst oldu. Bu nedenle, dinlensin, toparlansın diye onu yarın deplasmanda oynayacağımız Niğde Anadolu Futbol Kulübü maç kadrosuna dahil etmedim.Kendisinin de böyle bir talebi vardı. Çünkü arada geçen 4 günde yaşananlardan dolayı hiç idman yapamadığı için fiziksel ve zihinsek olarak hazır olmadığını anlattı” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER