Büyükşehir, onları bekliyor

Takımda kalması istenen Yusuf ve Samet’in Y. Malatyasporla bonservis sorunlarını çözmeleri bekleniyor. İki futbolcunun durumu hafta içinde netlik kazanacak.

Büyükşehir, onları bekliyor
DİYARBAKIR’DA KALMAK İSTİYORLAR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’da Yusuf Yağmur ve Samet Yeniceli hariç iç transfer çözülmüş durumda. Bu iki futbolcu ile de prensipte anlaşılırken,imza için bonservis sorunlarını çözmeleri bekleniyor. Yusuf ve Samet’in Y.Malatyaspor’la 1 bir yıl daha sözleşmeleri var. Yusuf,son 2 sezonda Büyükşehir’de,Samet de 1 yıl Kayapınar Belediyespor’da ve geçen sezon da Büyükşehir’de kiralık oynamıştı. Geçen sezonki şampiyonlukta pay sahibi olan ve teknik heyetin kalmasını istediği bu futbolcuların Y.Malatyaspor yönetimiyle görüşmelere devam ettiği,iki ismin de Malatya’da kalmak istemediklerini ifade ederek bonservis için kolaylık istediği öğrenildi.
KİMLER GİTTİ KİMLER KALDI?
Takımda şu ana kadar Hüsnü Zeynekoğlu,Halil Çağırtekin,kaleci Burak,Emrah Metoğlu ve Emrah Çalışlar gibi isimler başka takımlara giderken, henüz anlaşma sağlanamayan Hakan Akman dahil bir çok ismin de kulüp aradığı belirtiliyor. Büyükşehir,iç transferde şu ana kadar Ercüment,Kamil,Erhan Eren,Sercan Özdem ve Serdar Deniz’le anlaşma sağlandığını açıklamıştı. Dış transferde ise şu ana kadar 6 futbolcuyu renklerine bağlayan yönetim,forvet ve orta saha gibi mevkilere takviye yapmak için arayışlarda bulunuyor.
Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER