Cafer Aydın: Anlaşmadım

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Orhangazispor 2013-2014 futbol sezonu için teknik direktörlük görevine Cafer Aydın'ı yeniden getirdi. Orhangazispor transfer komitesi başkanı Ahmet Kahraman yeni sezonda şampiyonluk için kadro kuracaklarını söyledi. Orhangazispor'da teknik direktörlük görevine Cafer Aydın yeniden getirildi.

Cafer Aydın: Anlaşmadım
Bursa merkezli haber sitelerinin geçtiği habere göre Orhangazispor ile anlaşan Cafer Aydın, şimdilik herhangi bir sözleşmeye imza atmadığını Yeni Diyarbakırspor ve Orhangazi ile görüştüğünü belirterek şunları söyledi;" Basında yer alan haberler bilgi kirliliğidir. Bizim işimizde imza atılmadan hiç kimse ile anlaşıldı demek olmaz. Yeni Diyarbakırspor ile görüştüm. Karşılıklı isteklerimizi belirledik. Büyük oranda da anlaştık. Benim için önemli olan maddiyattan önce, takım kalitesi olduğunu belirttim. Neticede Diyarbakır gibi Süper Lig görmüş bir memlekette gelip üç maç oynayıp ayrılmak ne benim ismime ne de Diyarbakır şehrine yakışmaz. Bu yüzden ilk olarak şampiyonluğa oynayacak kadro kurulması talebimi ilettim. Bu konuda arada ufak pürüzler kaldı. Önümüzde ki günlerde bir araya gelerek son konuşmalarımızı gerçekleştireceğiz. Ben Diyarbakır gibi büyük bir şehirde görev almayı isterim. Ancak Diyarbakır'a geleceksem üstüne basarak belirtmek istiyorum, başarılı olmaya, şampiyon olmaya gelirim. Bu yüzden yönetimin kararını bekliyorum dersem daha doğru olur. Orhangazispor'da bu süre zarfında benimle iletişime geçti. Ben şartlarımı Orhangazispor'a da ilettim. Neticede profesyonel insanlarız. Ancak kesinlikle bir imza söz konusu değil" dedi.

İşte Bursa haber merkezlerinde yer alan haberin içeriği;

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Orhangazispor 2013-2014 futbol sezonu için
 teknik direktörlük görevine Cafer Aydın'ı yeniden getirdi. Orhangazispor transfer komitesi başkanı Ahmet Kahraman yeni sezonda şampiyonluk için kadro kuracaklarını söyledi. Orhangazispor'da teknik direktörlük görevine Cafer Aydın yeniden getirildi.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Orhangazispor'da kulüp transfer komitesi teknik direktör arayışlarını sonlandırdı. Geçen sezonun son 5 haftasında takımın başında yer alan Cafer Aydın ile görüşen Orhangazispor, yeni sezon için Aydın ile yeniden anlaşmaya vardı. Cafer Aydın'ın yardımcılığını ise geçen sezonlarda olduğu gibi Hamdi Demirtaş yapacak. Cafer Aydın'ın yardımcı antrenörün yanı sıra bir kondüsyoner ve masör olmak üzere 4 kişilik ekiple görev yapacağı kaydedildi. Orhangazispor'da yeni yönetimde yer alan ve transfer komitesi başkanlığı yapan Ahmet Kahraman yeni sezon için iddialı bir kadro kuracaklarının mesajlarını verdi. Ahmet Kahraman, "Teknik kadromuzla anlaşmamızın ardından hocamızın raporu doğrultusunda hem iç hem de dış transferde görüşmelerimize başlıyoruz. Amacımız yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak ve mutlaka 2. Lig'e yükselmek." dedi.Orhangazispor'da yeniden teknik direktörlük görevine getirilen Cafer Aydın ise başarı için topyekün bir kenetlenme gerektiğini belirterek, "Futbol takımı, teknik kadrosu, yönetimi, yerel yönetimi, ilçe dinamikleri başarı için mutlaka harekete geçmeli." dedi. Cafer Aydın taraftara da çağrıda bulunarak, yeni sezonda taraftarın desteğini mutlaka arkalarına alarak hedefe yürüyeceklerini, buna göre de bir kadro kurup bu hedeflerine adım adım gitmek istediklerini sözlerine ekledi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2013, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER