Çınar Kaymakamından Spor Lisesini Kazanan Öğrenci Ve Öğretmene Anlamlı Destek

Diyarbakır’ın Çınar İlçe Kaymakamı Selami Kaya,Diyarbakır Spor Lisesi’nin yetenek sınavlarında birinci olarak Spor Lisesi’nde okumaya hak kazanan Çınar Alabaş İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Gülcan Öz ile beden eğitimi öğretmeni Abdullah Emre’yi ilçeye kazandırılan bu başarıdan dolayı tebrik ederek spor malzemesi ile ödüllendirdi. Kaymakam Kaya,”Gülcan kızımızın bu örnek başarısı inşallah ilçemizdeki diğer öğrencilere ilham kaynağı olacaktır” dedi.

Çınar Kaymakamından Spor Lisesini Kazanan Öğrenci Ve Öğretmene Anlamlı Destek

İmam Hatip’li Öğrencinin Başarısı

Diyarbakır’ınm Çınar İlçe Kaymakamı Selami Kaya,Diyarbakır Spor Lisesi’nin yetenek sınavlarında birinci olarak Spor Lisesi’nde okumaya hak kazanan Çınar Alabaş İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Gülcan Öz ile beden eğitimi öğretmeni Abdullah Emre’yi ilçeye kazandırılan bu başarıdan dolayı tebrik ederek spor malzemesi ile ödüllendirdi.

Başarılı öğrenci ve kendisini sınavlara hazırlayan öğretmeni makamında kabul edilen Kaymakam Selami Kaya, elde edilen başarının önemli bir örnek teşkil ettiğini söyledi.

Spor Malzemesi Hediye Etti

Kaymakam Kaya,” Gülcan kızımızın bu örnek başarısı inşallah ilçemizdeki diğer öğrencilere ilham kaynağı olacaktır” diyerek başarılı öğrenci ve öğretmenini spor malzemeleri ile ödüllendirdi.

Diyarbakır Spor Lisesi’nde okuma hakkı kazanan Gülcan Öz ve öğretmen Abdullah Emre de yakın ilgi ve desteğinden dolayı Kaymakam Kaya’ya teşekkür etti.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER