DİYARBAKIR’IN İNTER’İNDEN TFF 1.LİG’E !

Diyarbakır İnter Futbol Kulübü, yetiştirdiği genç isimleri profesyonel liglere kazandırmaya devam ediyor. Gelecek vaat eden 14 yaşındaki Muhammed  Begiç, TFF 1.Lig ekibi Çaykur Rizespor’a transfer oldu.

DİYARBAKIR’IN İNTER’İNDEN TFF 1.LİG’E !

Son dönemlerde Süper Lig ve TFF 1.Lig kulüplerine transfer olan Diyarbakırlı gelecek vaat eden genç futbolculara önemli bir isim daha dahil oldu. Diyarbakır İnter Futbol Kulübü’nün (İnter Akademi) yetenekli orta alan oyuncusu Muhammed Begiç, TFF 1.Lig ekibi Çaykur Rizespor’a transfer oldu. Karadeniz ekibine imza atan 2008 doğumlu Muhammed,hayallerine ulaşma adına önemli bir adım attığını belirterek bugünlere gelmesinde pay sahibi olan Diyarbakır İnter FK’nın yönetici ve teknik heyetine teşekkür etti.

Kulüpten Resmi Açıklama Yapıldı

Bir çok kulüp tarafından takip edilen ve geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen Muhammed için kulübü de mesaj paylaştı. Diyarbakır İnter FK tarafından yapılan açıklamada,”Öz kaynak alt yapı yapılanmamızda yer alan oyuncumuz Muhammed Begiç, Çaykur Rizespor’a transfer olmuştur. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, kısa zamanda önemli bir çıkış yakalayarak bölge gençlerinin umudu haline gelen kulübün aynı kararlılık ve heyecanla çalışarak, futbol ailesine yeni yıldızlar kazandırmayı sürdüreceği de kaydedildi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER