DİYARBAKIRSPOR’A 3.LİG YAKIŞMIYOR

Yeni sezonda Spor Toto 3.lig 3. grubunda mücadele edecek olan Diyarbekirspor A.Ş , taraftarları takımlarının eski günlerine döndürülmesini, artık 3. ligin Diyarbekirspor’a yakışmadığını söylüyorlar.

DİYARBAKIRSPOR’A 3.LİG YAKIŞMIYOR
 Yeni sezonda Spor Toto 3.lig 3. grubunda mücadele edecek olan Diyarbekirspor A.Ş  , taraftarları takımlarının eski günlerine döndürülmesini, artık 3. ligin Diyarbekirspor’a yakışmadığını söylüyorlar.

Tarihinde başarılar dolu olan,son sezonlarda 3.lige düşen bir türlüde bir üst lige çıkamayan Yeşil – Kırmızılı takımın  2.lige çıkmasını istiyorlar taraftarları. Geceleri bile  rüyalarına geldiğini söyleyen Rohat Yılmazer, 2 Diyarbekirspor bizlerin hayatına girmiş, niçin bizim takımızda Şanlıurfaspor, Malatyaspor, Gaziantepspor ve Elazığspor gibi üst liglerde oynamasınki bizim neyimiz  eksikki onlardan. Dolu tribünler ile birlikte başarılı takım istiyoruz. Artık kıskanmaya başladık, çünki bizim başarılı takımız varken onlar yerlerinde sayıyorlardı. Artık ne yapılacaksa yapılsın 2 milyon nufüsün simgesi olan Diyarbekirspor başka liglere taşınsın istiyoruz.
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2016, 20:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER