DİYARBEKİR SPOR ALT YAPI SEÇMELERİ 14 TEMMUZA’ KADAR SÜRECEK

Spor Toto 3.lig 3. grup kulüplerinden Diyarbekirspor’un futbol alt yapısı için başlattığı seçmeler 14 Temmuz’a kadar devam edecek.

DİYARBEKİR SPOR ALT YAPI SEÇMELERİ 14 TEMMUZA’ KADAR SÜRECEK
 Spor Toto 3.lig 3. grup kulüplerinden Diyarbekirspor’un  futbol alt yapısı için başlattığı seçmeler 14 Temmuz’a kadar devam edecek.

Bu sezon Akademi Liglerine katılacak olan Diyarbekirspor,Akademi Ligleri’nin yanı sıra diğer alt yapı kategorileri için de seçme yapacak. Her gün saat 16.00’da Seyrantepe tesislerinde başlayacak seçmelere 1998 ve daha büyük doğumlular katılabilecek.
 Seçmeler sonunda beğenilen oyuncular arasında profesyonel takım teknik heyetinin katılımı ile bir seçme daha yapılarak uygun görüşen isimler profesyonel takım kampına ve idmanlarında değerlendirilecek.

Diyarbekirspor,ilk kez bu sezon katılacağı kadınlar futbol ligleri için ise 11-14 Temmuz tarihleri arasında seçme yapacak. Seyrantepe tesislerinde yapılacak seçmelere 1987-2001 arası doğumluların katılabileceği kaydedildi. Kadın futbolu için de seçmeler yine belirtilen günlerde saat 16.00’da başlayacak
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2016, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER