Diyarbekirspor'da Transfer Sesleri

İkinci yarının ilk iki haftasında topladığı 4 puan ile Play-Off yarışında iddialı hale gelen Diyarbekirspor’da yönetim takıma takviye yapmak için harekete geçti. Zor bir dönemde göreve gelmelerine rağmen takımı toparladıklarını belirten Kulüp Başkan Vekili  ve Basın Sözcüsü  Veysi Avşar,”Hafta sonuna kadar kendi takımlarında oynamış olan en az 4 futbolcuyu kadromuza katmayı planlıyoruz” dedi.

Diyarbekirspor'da Transfer Sesleri

3.Lig 3.Grup’ta   sezonun ikinci yarısının ilk iki haftasında oynadığı maçlarda 4 puan elde ederek Play-Off  potası ile arasındaki puan farkını 3’e kadar indiren Diyarbekirspor’da yönetim transfer çalışmalarını hızlandırdı.

Devre arasında bir çok önemli oyuncusunu kaybeden Yeşil-Kırmızılı kulüp, hafta sonuna kadar bazı transferleri açıklamayı planlıyor.

Zor bir dönemde göreve gelmelerine rağmen takımı toparladıklarını belirten Kulüp Başkan Vekili  ve Basın Sözcüsü  Veysi Avşar,hafta sonuna kadar kendi takımlarında oynamış olan en az 4 futbolcuyu kadroya katmayı planladıklarını bildirdi.

Hedeflerinin Play-Off’a kalmak olduğunu belirten Avşar,”Geçen hafta sonu Nevşehir belediyespor müsabakasında aldığımız üç puan ile play-of yolunda değerli bir üç puan aldığımızın kanaatindeyiz. Hafta sonu İstanbul’da karşılaştığımız Modafen spor ile oynadığımız müsabakada bir puan ile sahadan ayrıldı.Gönül isterdi ki Modafen karşısında üç puanı alıp öyle dönmekti. Deplasmanda aldığımız bir puan da tabi ki de bizler için kıymetli bir puan ancak İstanbul’da Oynadığımız Modafen spor ile hem hava şartları ve sahanın zeminin sentetik yapay saha olduğundan dolayı istediğimiz futbolu sahaya tam anlamıyla yansıtamadık. Transfer sezonunun bitmesine on günlük bir süre kaldığının bizlerde farkındayız. Bizler ise Diyarbekirspor Yönetim Kurulu olarak Nevşehir belediyesi ve Modafen karşılaşmalarında tam anlamıyla eksikliklerimizi de gördük ve bu anlamda bu hafta sonuna kadar yapacağımız en az Dört transferle eksikliklerimizi gidereceğiz. Transfer edeceğimiz futbolcularda kendi takımlarında ilk on birde oynamış ve takımlarına katkı sunmuş oyuncular olacaklar ki Diyarbekirsporumuza yani takımımıza geldiklerinde hazır olmaları gerekmektedir. Bizler ise bu doğrultuda transferlerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz .” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER