Diyarbekirspor'da Yeni Sezon,Yeni Hedefler Ve Kombine Çağrısı

 Geçen sezon 3.Lig'de şampiyon olarak tarihinde ilk kez 2.Lig'de mücadele etme hakkı kazanan Diyarbekirspor, yeni bir yapılanma ve yeni başarı umutlarıyla sezona giriyor. Kulüp Başkanı Turan İlgin,"2 bin adet kombine bilet hazırladık. Halkımızın bütçesine uygun rakamlar belirledik. Herkesin desteğini bekliyoruz" diyerek kombine biletler için çağrıda bulundu.

Diyarbekirspor'da Yeni Sezon,Yeni Hedefler Ve Kombine Çağrısı

 Geçen sezon 3.Lig'de şampiyon olarak tarihinde ilk kez 2.Lig'de mücadele etme hakkı kazanan Diyarbekirspor, yeni bir yapılanma ve yeni başarı umutlarıyla sezona giriyor.
Sportif direktörlük görevine Oğuz Alper Öktem getirildi, geçen sezonki kadrodan 7 oyuncu kaldı ve 17 yeni transfer yapıldı.
Teknik direktör Şenol Demir ile devam eden kulüp, yönetime de takviyeler yaptı. Kulübün desteğiyle Kırmızı Cephe adıyla eski Diyarbakırspor taraftarlarının da yer aldığı yeni bir taraftar grubu hayata geçirildi.

2.Lig Kırmızı Grup'ta yer alan Diyarbekirspor, bu ligdeki ilk sezonunda zirve mücadelesi vermenin hesaplarını yaparken yönetim külüne gelir sağlamak için hazırladığı sezonluk kombinelerden gelir elde etmeyi hedefliyor.

Kulüp Başkanı Turan İlgin ,3 ayrı fiyat belirlediklerini söyledi.

Zorlu bir yolculuğa çıktıklarını belirten İlgin ,"Bu mücadelede herkesin ve her kesimin desteğini bekliyoruz. Sezonluk biletleri alarak kulübe destek olabilirler. Vip  1200 TL, maraton 200 TL ve kapalı 500 TL olmak üzere üç ayrı fiyat belirledik.Pandemi nedeniyle  ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik koşulları dikkate alarak fiyat çalışması yaptık. Halkımıza ve taraftarlarımıza uygun koşullar oluşturduk. 500 Vip, 1500 de diğer tribünler olmak üzere 2 bin adet kombine bilet hazırladık. Kısa sürede satarak kulübümüze ek gelir kaynağı elde edeceğimize inanıyoruz " dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER