Diyarbekirspor'dan Gurbetteki Taraftarlara Çağrı

Diyarbekirspor yönetimi, Pazar günü İstanbul’da oynayacağı Modafenspor karşılaşması için İstanbul ve çevre şehirlerde yaşayan taraftarlara destek çağrısında bulundu. Kulüp Başkan Vekili Ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, ikinci yarının ilk haftasında kendi sahalarında Nevşehir Belediyespor’u 1-0 yenerek  9 maçlık galibiyet özlemine son verdiklerini dile getirerek Modafenspor karşılaşmasını da kazanarak bu çıkışı devam ettirmek istediklerini söyledi.

Diyarbekirspor'dan Gurbetteki Taraftarlara Çağrı

Diyarbekirspor yönetimi, Pazar günü İstanbul’da oynayacağı Modafenspor karşılaşması için İstanbul ve çevre şehirlerde yaşayan taraftarlara destek çağrısında bulundu.

Kulüp Başkan Vekili Ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, ikinci yarının ilk haftasında kendi sahalarında Nevşehir Belediyespor’u 1-0 yenerek  9 maçlık galibiyet özlemine son verdiklerini dile getirerek Modafenspor karşılaşmasını da kazanarak bu çıkışı devam ettirmek istediklerini söyledi.

Pazar günü saat 13.30’da Alemdağ Stadı’nda oynanacak maçın önemine dikkat çeken Avşar, gurbette yaşayan taraftarlardan maça gelerek takımın yanında olmalarını istedi.

“Centilmenlik Ölçüleri İçerisinde Destek Bekliyoruz”

Avşar,”Sezonun ikinci yarısına iyi bir başlangıç yaptık. Bu galibiyetle kenetlendiğimizde neler yapabileceğimizi gösterdik. Bu takım Diyarbakır’ındır, bu kenti ve bölgeyi temsil ediyor. Herkesten,her kesimden manevi destek bekliyoruz. Modafenspor maçı bizim için kırılma noktası olacak. Kazanırsak ligde çok şey değişecek. Alacağımız galibiyet önümüzü açacaktır. Takımın havası çok iyi. Bu maçta taraftar desteğine ihtiyacımız var. İstanbul’un bizim için deplasman olmaması gerekiyor. İstanbul ve çevre şehirlerde yaşayan hemşerilerimizden maça gelerek centilmence takıma destek olmalarını istiyoruz. Birlik ve beraberlik halinde hareket ederek hanemize yeni bir 3 puan yazdıralım” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER