DİYARBEKİRSPOR, FORVET, SOL AÇIK İLE STOPER PEŞİNDE

Ligin ikinci yarısının hazırlıklarına Antalya’da başlayan Spor toto 3.lig 2. Gurup takımlarından Diyarbekirspor, ligin ikinci yarısına dahada güçlü girebilmek için forvet, sol açık ile stoper futbolcu arayışsında.

DİYARBEKİRSPOR, FORVET, SOL AÇIK İLE STOPER PEŞİNDE
 Diyarbekirspor,iki etap halinde gerçekleştireceği devre arası kampı için Antalya’da top başı yaparak çalışmalara başladı. Kulübün imkanlarıyla karşılanan ilk etap kampı 31 Aralık’ta sona erecek. Yılbaşı tatili olarak takıma 4 gün izin verildikten sonra 4 Ocak’ta Limak Arcadia Otel’de ikinci etap kampına başlanacak. 10 gün devam edecek ikinci etap kampının masraflarını Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir karşılayacak.
Diyarbekirspor, ilk etap kampında kros ve kondisyon ağırlıklı çalışmaların yanı sıra taktiksel idmanlar da yaparken,ikinci etap çalışmalarında hazırlık maçları yapılacak. En az 3 hazırlık maçı planlanıyor.Transfer arayışlarını sürdüren Diyarbekirspor, solaçık,forvet ve stoper için üst liglerdeki takımlarda forma giyen oyuncularla görüşüyor. Yeni transferlerin,ara transferin resmi olarak başlayacağı Ocak ayının ilk haftasına kadar netleştirilmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER