DİYARBEKİRSPOR'UN BU SEZON ÜÇÜNCÜ HOCASI TÜRKOĞLU

Diyarbekirspor’un yeni teknik patronu Bismil doğumlu Nevzat Türkoğlu oldu. Türkoğlu ,” Kendi memleketim ve geçmişte büyük bir mazisi olan şehre geldiğimiz için ve bu görevi bize layık görenlere teşekkür ediyoruz. İnşallah ekip olarak bu bayrağı iyi taşıyıp , güzide memleketimizi bir üst lige taşıyacağız” dedi.

DİYARBEKİRSPOR'UN BU SEZON ÜÇÜNCÜ HOCASI TÜRKOĞLU
 Diyarbekirspor’un sezonun ilk yarısı tamamlanmadan göreve getirdiği 3.teknik direktör Nevzat Türkoğlu oldu.

Bayburt Özel İdarespor,Bafra Belediyespor,Kartalspor,Maltepespor ve Siirtspor takımlarını çalıştırmış olan Türkoğlu’nun yardımcı antrenörlüğünü Burak Akdiş,İsmail Aksu ve Hakan Uzgören,kaleci antrenörlüğünü de Zekeriya Yılmaz yapacak.

Türkoğlu'ndan İlk Açıklama

1969 Diyarbakır doğumlu olan Türkoğlu,memleketinde görev yapacak olmanın heyecanını ve sevincini yaşadığını söyledi. Hedeflerinin başarıya susamış olan kenti üst lige taşımak olduğunu belirten Türkoğlu,”Kendi memleketim ve geçmişte büyük bir mazisi olan şehre geldiğimiz için ve bu görevi bize layık görenlere teşekkür ediyoruz.Bundan önce emeği geçen bütün hoca ve futbolcu kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz.Bu bir bayrak yarışı , şu anda bize lütfedildi. İnşallah ekip olarak bu bayrağı iyi taşıyıp , bu güzide memleketimizi bir üst lige taşıyacağız.Diyarbakır’ın yeri kesinlikle burası değil , Süper Lig’de olması gerekiyor. İnşallah herkes kendi kulvarını iyi kullanarak ve şehrin bütün dinamiklerini harekete geçirerek hedefe varırız” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER