Eğilspor'dan Farklı Başlangıç

  İş adamlarından oluşan flaş bir yönetimle sezona hazırlanan Eğilspor, 2.Amatör Futbol Ligi’ne farklı galibiyetle başladı. Kulüp başkanı Zeynel Yüce,”Elimizden gelen  tüm maddi ve manevi desteği sağlayarak Diyarbakır’ımızın inanç turizminin kalesi olan Eğil ilçemizi sporda hak ettiği yere ulaştıracağız” dedi.

Eğilspor'dan Farklı Başlangıç

Güçlü Yönetimi İle Dikkat Çekiyor

Aralarında daha önce Diyarbakırspor’da TFF 1.Lig’de  şampiyonluk yaşamış olan Zeynel Yüce ve Salih Akçadağ ile hem Beşiktaş hem de Futbol Federasyonu’nda görev yapmış olan Murat Aksu gibi kamuoyunda bilinen sporsever iş adamlarını yönetime alarak sezona başlayan Eğilspor, lige de iyi başladı. Diyarbakır 2.Amatör Futbol Ligi’nin ilk haftasında Ziraatspor’u 4-2 mağlup eden Eğilspor, şampiyonluk için iddialı olduğunu gösterdi.

Kulüp başkanı Zeynel Yüce, amaçlarının inanç turizminde önemli bir yere sahip olan Eğil’i sporda da üst seviyelere çıkararak ilçenin ve Diyarbakır’ın tanıtımına katkı sağlamak olduğunu söyledi.

“Amacımız Turizm Cenneti Eğil’i Sporla Tanıtmak”

Başkan Yüce,”Yönetimimizde Diyarbakır’ın değeri olan ve üst düzey spor yöneticiliği yapmış olan Salih Akçadağ, Murat Aksu, Aziz Yıldırım'ın yeğeni Selçuk Yıldırım, Zafer Gördük, Engin Demirel ve Sait Temeş gibi isimler var. Elimizden gelen  tüm maddi ve manevi desteği sağlayarak Diyarbakır’ımızın inanç turizminin kalesi olan Eğil ilçemizi sporda hak ettiği yere ulaştıracağız.Lige iyi başkadık,bunun devamını getireceğiz. Bu işi gönüllü olarak ve tamamen doğduğumuz topraklara karşı vefa borcu olarak yerine getiriyoruz” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER