Ergani'ye İki Spor tesisi İçin Müjdeli Haber

Erganispor Kulübü Başkanı Ekrem Senvar, Ergani İlçe Stadyumu ve kapalı spor salonundaki eksiklerin eksiklerin giderilmesine ilişkin projenin Gençlik Ve Spor Bakanlığı  tarafından onaylandığını açıklayarak bakan danışmanı İlyas İleri ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Senvar,”İlçemizin temel ihtiyacı olan önemli spor tesislerimizle ilgili bakım,onarım ve yenileme çalışmalarının yapılacak olmasından dolayı çok mutluyuz. Ergani bu tesislerle beraber spor merkezi haline gelecek” dedi.

Ergani'ye İki Spor tesisi İçin Müjdeli Haber

Tesislere Yenileme Ve Bakım

Ergani İlçe Stadı tribün yapımı ,çim saha düzeyinin yenilenmesi,çevre düzenlemesi ile kapalı spor salonu bakım ve onarımı Gençlik Ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak. İki tesisteki eksiklerin giderilmesi ve yenilenme çalışmalarının yapılması için gerekli olan ödenek bakanlık tarafından onaylandı.

Erganispor Kulübü Başkanı Ekrem Senvar, Ergani İlçe Stadyumu ve kapalı spor salonundaki eksiklerin eksiklerin giderilmesine ilişkin projenin Gençlik Ve Spor Bakanı  Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından onaylandığını açıklayarak emeği geçen herkese teşekkür etti.

Başkan Senvar’dan Destek Verenlere Teşekkür

Gençlik  Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun danışmanı İlyas İleri’nin projenin onayı için büyük çaba sarf ettiğini belirten  Senvar,”İlçemizin temel ihtiyacı olan önemli spor tesislerimizle ilgili bakım,onarım ve yenileme çalışmalarının yapılacak olmasından dolayı çok mutluyuz. Stadımızın sentetik olan zemini 12 yıl önce yapılmıştı. Yıpranan ve kullanılamaz hale gelen zemin yenilenecek. Ergani bu tesislerle beraber spor merkezi haline gelecek. Gençlik ve Spor Bakanımız Dr.  Mehmet Muharrem Kasapoğlu,bakan danışmanımız İlyas İleri, Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürümüz Mehmet Demir ile AK Parti Ergani İlçe Başkanı Şükrü Sayan’a  teşekkür ediyoruz.” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER