GSYD'den Şenol Hoca Ve Diyarbekirspor'a Destek Ziyareti

Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) yönetimi, son yılların en başarılı sezonunu geçiren Diyarbekirspor'a, teknik direktör Şenol Demir'in daveti üzerine ziyarette bulunarak zorlu yarışta desteğini yineledi. Samimi bir ortamda geçen buluşmada dermek yönetimi, teknik heyet ve futbolculara tatlı ikram etti.

GSYD'den Şenol Hoca Ve Diyarbekirspor'a Destek Ziyareti

Yarın Ofspor’la karşı karşıya gelecek olan Diyarbekirspor, zorlu maç öncesinde son çalışmasını Seyrantepe tesislerinde gerçekleştirerek kendi tesislerinde kampa girdi ve maç saatini beklemeye başladı.

Son idman öncesinde takımın sürpriz ziyaretçileri vardı. Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) Başkanı Mehmet Yılmaz Bay,Başkan Vekili Veysi Akar,Genel Sekreter Nihat Mızrak , yönetim kurulu üyeleri Yusuf Umut Kardaş ve Şehmus Kızılaslan ile gazeteci Zülküf Yakut’tan oluşan spor basını ekibi, Teknik Direktör Şenol Demir’in daveti üzerine takımın idmanını ziyaret etti. Teknik heyet ve futbolculara tatlı ikram ederek bugüne kadar gösterilen başarı nedeniyle tebrik eden GSYD Başkanı Bay ve basın mensupları, kalan maçlar için de başarı dileğinde bulunarak şampiyonluk temennisinde bulundu.

“Şenol Demir Hocamıza Ve Takıma Destek Olmak İçin Geldik”

Kenti temsil eden takımların başarılı olmasını istediklerini belirten GSYD Başkanı Bay,”Diyarbekirspor bu sezon çok iyi gidiyor. Başarılı performansı ile kenti ve bizleri sevindiriyor. Dileğimiz sezon sonunda mutlu sona ulaşmasıdır. Şenol hocanın bizim için ayrı bir yeri var. 4 sezon oynadığı Diyarbakırspor’da kaptan olarak şampiyonluk yaşadı. Bu kentin öz evladı gibidir. Kendisine destek olmak ve takımı sahiplendiğimizi göstermek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. 2 milyondan fazla nüfusu olan, 33 bin seyirci kapasiteli muhteşem bir stadyuma sahip Diyarbakır üst ligleri fazlasıyla hak ediyor.” dedi.

GSYD Yönetiminin Ziyareti Memnuniyet Yarattı

Teknik direktör Şenol Demir ile Kulüp İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar tarafından karşılanan GSYD yöneticileri, bir süre sohbet ettikten sonra takıma başarılar dileyerek ayrıldı.

Teknik Direktör Şenol Demir ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, anlamlı buldukları ziyaret nedeniyle GSYD yöneticilerine ve basın mensuplarına teşekkür etti.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER