GÜÇLÜ OLUŞUM,YİNE YENİDEN DİYARBAKIRSPOR

Diyarbekirspor’da bir süre önce basında yer alan ve kentte heyecan yaratan iş adamları oluşumu bu hafta açıklanacak. Oluşumun öncülüğünü yapan Bilka Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Bilal Kadayıfçıoğlu,"Kadayıfçıoğlu,”Bu oluşum Diyarbakırspor ruhunu yeniden canlandırarak kent sporuna omuz vermeyi amaçlıyor” dedi.

GÜÇLÜ OLUŞUM,YİNE YENİDEN DİYARBAKIRSPOR

 AMAÇ DİYARBAKIRSPOR RUHUNU CANLANDIRMAK

Diyarbekirspor’da bir süre önce basında yer alan ve kentte heyecan yaratan iş adamları oluşumu bu hafta açıklanacak. ‘Diyarbakırspor Ruhunun Yeniden Canlandırılması İçin Güçlü Oluşum’ sloganı ile başlatılan yeni oluşum,Salı günü kentteki kurumları ve STK’ları ziyaret edecek,Çarşamba günü de saat 13.00’da Novotel’de basın toplantısı yaparak basının huzuruna çıkacak. Oluşumun öncülüğünü yapan iş adamı Bilal Kadayıfçıoğlu,bugüne kadar bizzat görüşerek oluşuma girmeyi teklif ettiği ve ikna ettiği iş adamlarından oluşan oluşumu paylaşacak.

 MADDİ DEĞİL,MANEVİ GÜÇ BİRLİĞİ ARAYIŞI

Diyarbakırspor’un eksikliğinin fazlasıyla hissedildiği bir dönemde bulunduklarını belirten Kadayıfçıoğlu,memleketini seven ve kendisini bunun için borçlu hisseden iş adamlarının desteğiyle önemli bir misyon yüklendiklerini söyledi. Kadayıfçıoğlu,”Bu oluşumu yapmamızın amacı Diyarbakırspor ruhunu yeniden canlandırıp kentimizi sporda hak ettiği yere getirmektir. Buna fazlasıyla ihtiyaç var. Hiç birimizin siyasi bir yanı veya başka bir amacı yoktur. Kimsenin buna ihtiyacı da yok. Oluşumdaki amacımız ekonomik destekten ziyade manevi bir güçbirliği ve dayanışma ruhunu yansıtmaktır. Salı günü Diyarbakır’da ziyaretlerimiz ve istişarelerimiz,Çarşamba günü de açıklamamız olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2017, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER