İyi Haber Kaleci Serkan'dan

Yönetim tarafından gönderilen ve izin alarak ayrılan futbolculardan dolayı son haftalarda kadro sıkıntısı yaşayan Amedspor’a iyi haber kaleci Serkan İpek’ten geldi. Bodrum maçı öncesinde sakatlanan Serkan’ın iyileştiği ve Cumartesi günü Bayrampaşa karşısında forma giyebileceği öğrenildi.

İyi Haber Kaleci Serkan'dan

Amedspor, 34.ve son hafta maçında 4 Mayıs Cumartesi günü deplasmanda Bayrampaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Son iki maçını kaybeden Amedspor, ligde kalma mücadelesi veren rakip takım için önem taşıyan maçtan puan çıkararak sezonu tamamlamak istiyor.

Yönetim ve teknik heyetten izin alan Burak Taşdemir ve İlyas Akan ile sakatlığı bulunan Hasan’ın Bayampaşa maçında forma giyemeyeceği kaydedildi.

Serkan Oynamaya Hazır

Yönetim tarafından gönderilen ve izin alarak ayrılan futbolculardan dolayı son haftalarda kadro sıkıntısı yaşayan Amedspor’a iyi haber kaleci Serkan İpek’ten geldi. Erdi’nin yokluğunda kaleyi devralan Serkan’ın takımla idmanlara başladığı,teknik heyetin şans vermesi halinde Bayrampaşa karşısında forma giyebileceği öğrenildi.

Amedspor,Cuma günü uçakla İstanbul’a gidecek. Amedspor-Bayrampaşa maçı Cumartesi günü Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı’nda saat 15.30’da başlayacak.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER