Kulp’ta Anlamlı Futbol Karşılaşması

Kulp Kaymakamı ve Kulp Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet’in kurduğu ve futbolcu olarak oynadığı Kulp Kaymakamlığı futbol takımı,Diyarbakır Masterler Futbol Takımı ile ilçede dostluk maçında karşılaştı. Kulp’ta ilk kez gerçekleşen ve renkli görüntülerin yaşandığı maçın ardında Kaymakam Gözlet, Diyarbakır’dan gelen misafirlerini dostluk yemeğinde ağırladı.

Kulp’ta Anlamlı Futbol Karşılaşması

Diyarbakır’ın En Uzak İlçesinde Anlamlı Maç

Diyarbakır’ın en uzak kırsal ilçesi olan Kulp, hafta sonunda anlamlı bir futbol organizasyonuna ev sahipliği yaptı.

Kulp Kaymakamı ve Kulp Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet’in kurduğu ve futbolcu olarak oynadığı Kulp Kaymakamlığı futbol takımı,Diyarbakır Masterler Futbol Takımı  ile ilçede dostluk maçında karşılaştı. Kulp’ta ilk kez gerçekleşen ve renkli görüntülerin yaşandığı maçın ardında Kaymakam Gözlet, Diyarbakır’dan gelen misafirlerini dostluk yemeğinde ağırladı.

“Bu Tür Faaliyetleri Önemsiyoruz”

Kaymakam Gözlet,amaçlarının bu tür organizasyonları devamlı hale getirerek ilçeyi sportif  faaliyetlerde hak ettiği noktaya taşımak olduğunu söyledi. 

Diyarbakır Masterler Birliği Başkanı Veysi Akar da anlamlı bir organizasyona katıldıkları için mutlu olduklarını dile getirerek dostane görüntülerden dolayı Kulp Kaymakamı Mustafa Gözlet’e teşekkür etti. Akar,”Bu güzel organizasyonun katılımcısı olduğumuz için çok mutluyuz. İnşallah böyle organizasyonların devamı gelir. İlçelerimizin buna ihtiyacı var” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER