Ligde Sarsıldı, Gözler Kupada

Önce kendi sahasında 1461 Trabzon’a, ardında da deplasmanda Esenler Erokspor’a yenilerek şampiyonluk yarışındaki iki güçlü rakibine karşı “0” çeken Diyarbekirsporü, arka arkaya gelen yenilgilerin şokundan çıkmaya çalışıyor. Yeşil-Kırmızılılar, Çarşamba günü kupada B.Çekmece Tepecikspor’la karşı karşıya gelecek. Sezona iyi başlayan ancak son 2 maçında hayal kırıklığı yaşayan Diyarbekirspor, oynadığı kötü futbol ve aldığı başarısız sonuçlara çare arıyor. Esenler Erokspor’a farklı yenildiği karşılaşmada rakibine çok pozisyon da veren takımda moraller bozuk. 1461 Trabzon maçından sonra 1 maç ceza aldığı için yedek kulübesinde yer alamayan teknik direktör Kemal Kılıç’ın yokluğu da takımı olumsuz yönde etkiledi. Kenar yönetimi oyuna kötü başlayan takıma müdahale etmekte yetersiz kalırken, ilk 20 dakikada yapılan basit savunma hatalarından gelen gollerin ardında toparlanamayan takım kötü bir görünüm çizdi. Cezası sona eren Kemal Kılıç, kupa maçında takımın başında yer alacak. Kupa Maçı Çarşamba Günü Diyarbakır’da Diyarbekirspor, Ziraat Türkiye Kupası’nda 11 Ekim Çarşamba günü saat 15.00’da Diyarbakır Stadı’nda Büyükçekmece Tepecikspor’la karşılaşacak. Karşılaşmayı Adana bölgesi hakemi Tarık Güldal yönetecek. Zemini bozulan Diyarbakır Stadyumu bu maçın ardında bakıma alınacak. Diyarbekirspor-Afyonspor karşılaşmasının komşu şehirlerde oynanması bekleniyor. Görüşmeler devam ederken, maçın yeri hafta içinde netlik kazanacak.

Ligde Sarsıldı, Gözler Kupada

2.Lig Beyaz Grup'ta sezona iyi başlayan ancak son 2 maçında hayal kırıklığı yaşayan Diyarbekirspor, oynadığı kötü futbol ve aldığı başarısız sonuçlara çare arıyor. Esenler Erokspor’a farklı yenildiği karşılaşmada rakibine çok pozisyon da veren takımda moraller bozuk. 1461 Trabzon maçından sonra 1 maç ceza aldığı için yedek kulübesinde yer alamayan teknik direktör Kemal Kılıç’ın yokluğu da takımı olumsuz yönde etkiledi. Kenar yönetimi oyuna kötü başlayan takıma müdahale etmekte yetersiz kalırken, ilk 20 dakikada yapılan basit savunma hatalarından gelen gollerin ardında toparlanamayan takım kötü bir görünüm çizdi. Cezası sona eren Kemal Kılıç, kupa maçında takımın başında yer alacak.

Kupa Maçı Çarşamba Günü Diyarbakır’da

Diyarbekirspor, Ziraat Türkiye Kupası’nda 11 Ekim Çarşamba günü saat 15.00’da Diyarbakır Stadı’nda Büyükçekmece Tepecikspor’la karşılaşacak. Karşılaşmayı Adana bölgesi hakemi Tarık Güldal yönetecek.

Zemini bozulan Diyarbakır Stadyumu bu maçın ardında bakıma alınacak. Diyarbekirspor-Afyonspor karşılaşmasının komşu şehirlerde oynanması bekleniyor. Görüşmeler devam ederken, maçın yeri hafta içinde netlik kazanacak.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER