Önce Dezenfekte,Sonra Kovid-19 Testi

Amedspor’da kulüp tesisleri dezenfekte edildi, takımın idman yapacağı tesisler hazır hale getirildi. Kulüp çalışanları,teknik heyet ve futbolcular Kovid-19 testinden geçti.

Önce Dezenfekte,Sonra Kovid-19 Testi

Amedspor’da Dezenfekte Ve Test 
Amedspor’da 18 Temmuz’da başlaması planlanan lig öncesinde sessizlik bozularak çalışmalar hızlandırıldı. Kulüp tesisleri Yeni Tip Koronavirüs salgını riskine karşı özel bir ekip tarafından dezenfekte edildi. Takımın antrenman yaptığı sahalar temizlenerek ve bakımı yapılarak hazır hale getirildi. Takım teknik direktör Oktay Derelioğlu yönetiminde yaptığı idmanlarla çalışmalara başladı.
Kovid-19 Testleri Yapıldı
Bir diğer hareketlilik ise Futbol Federasyonu tarafından ilan edilen “Futbola Dönüş Protokolü” konusunda yaşandı. Kulüp çalışanları,teknik heyet ve futbolcular Kovid-19 testlerine tabi tutuldu. Test sonuçlarının bugün açıklanması bekleniyor.
DTSO Destekli Yönetim Geliyor
Amedspor’da bir yandan da gözler Cuma günü yapılacak olağanüstü genel kurula çevrildi. Diyarbakır Ticaret Ve Sanayi Odası (DTSO) tarafından maddi olarak desteklenen yeni bir yönetimin göreve gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Gelecek haftadan itibaren takıma ve personele ödeme yapılması gündemde.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER